تماس با ما

وکیل مستغلات

وکیل مستغلات

از دعاوی پر تکرار در دادگاه ها می توان به دعاوی مربوط به مستغلات اشاره کرد. وکیل مستغلات در این زمینه نقش مهمی را ایفا می کند. به این دلیل که دعاوی مربوط به این حوزه به تخصص و تجربه بالایی نیاز دارد. در این مقاله راه های ارتباطی با بهترین وکیل در تهران را که در این حوزه تخصص دارد ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

وظایف وکیل مستغلات 

وکیل دعاوی ملکی اذعان می دارد مستغلات املاک، زمین و مستغلات جزو مواردی هستند که همواره دعوا و درگیری بر سر آن ها بسیار زیاد است. به عبارتی شکایت های زیادی توسط افراد مختلف برای این موضوع در دادگاه ها وجود دارد. دعاوی ملکی اغلب مشکلات و دعاوی شکل گرفته در حوزه ی املاک و مستغلات، پیچیده و پرپیچ و خم هستند و به همین دلیل افراد خود به تنهایی قادر به حل و فصل آن ها نیستند. در چنین شرایطی باید حتما از یک وکیل املاک و مستغلات باتجربه کمک بگیرید.

عنوان وکیل مستغلات یا وکیل ملکی به کسی اطلاق می شود که تخصص کامل در زمینه دعاوی حقوقی ملکی دارد. با قوانین مختلف مربوط به ملک آشنایی کامل دارد. در کشور ما اراضی و املاک دارای قوانین حقوقی گوناگونی هستند که یک وکیل ملکی به تمامی این قوانین اشراف دارد. با تکیه بر دانش خود قادر است مشکلات به موجود را رفع و رجوع کند.

ویژگی های وکیل مستغلات

بهترین وکیل ملکی در تهران که در امور مستغلات تبحر دارد، ویژگی های مختلفی دارد. وکیل مستغلات باید باید از تجربه کافی برخوردار باشد. با پرونده های گوناگونی در طول مدت کار خودش برخورد کرده باشد. تجربه باعث می شود تا وکیل ملکی بتواند شانس بیشتری برای موفقیت در پرونده دارا باشد. البته لزوم داشتن تجربه برای وکیل امور ملکی داشتن دانش و تخصص کافی از نظر علمی هم است. یک وکیل خوب ملک باید قبل از اخذ پرونده در ابتدا آن را به خوبی مطالعه کند و بررسی کند. که آیا این پرونده ارزش زمان و صرف هزینه های گزاف را برای نتیجه ی مطلوب را دارد و یا خیر؟

یک وکیل مستغلات موفق کسی است که به خوبی به سخنان موکل خود گوش کند. تمامی مشکلات او را در زمینه املاک و مستغلات رفع کند. وکلای ملکی موکلان خود را از هرگونه خطر احتمالی که ممکن است از جانب کلاهبرداران آنها را تهدید کند دور می کنند. آرامش خاطر موکلان خود را فراهم می کنند. ویژگی دیگر یک وکیل املاک آن است که محرم اسرار موکل خود باشد. تحت هیچ شرایطی اسرار و رازهای موکل خود را فاش ننماید. چرا که این کار از حیطه ی اخلاق کاری خارج است.

مشاوره تضمینی با وکیل مستغلات

این موضوع لازم به ذکر است که امور ملکی بسیار گسترده اند. به عنوان مثال امور مربوط به سرقفلی نیز یکی دیگر از امور تخصصی در حوزه ملکی می باشند. پیشنهاد ما به شما این است که در صورت مواجهه با موضوعات مربوط به سرقفلی، از مشاوره با بهترین وکیل سرقفلی در تهران غافل نمانید.


جهت مشاوره سریع و آسان با محمد حاجیلو، از شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور مستغلات، یا همان وکیل مستغلات استفاده نمایید: 09121275588 و 02128425688


مشاوره تضمینی با وکیل مستغلات

به منظور مشاوره با وکیل مستغلات بعد از بررسی کامل کارنامه کاری وی، جلسات مشاوره تشکیل می گردد. بعد از مشاوره تخصصی در این زمینه و بررسی همه جانبه پرونده و موضوع، وکیل دست به کار می شود. وی با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه کافی در این زمینه، راهنمای شما خواهد بود. در نتیجه مراحل و روند کار شما به بهترین شکل پیش می رود. امور تسهیل می گردد و بهترین نتیجه حاصل می شود.

برای مشاوره با بهترین وکیل مستغلات از راه های ارتباطی استفاده نمایید.

هزینه وکیل مستغلات

در خصوص این سوال که هزینه وکیل مستغلات چقدر است نمی توان یک پاسخ دقیق و قطعی اعلام نمود. چرا که این موضوع کاملا بستگی به میزان تجربه و توانایی‌ های وکیل ملکی و کاری که شما می ‌خواهید انجام دهید، دارد. در بعضی موارد وکیل ملکی به صورت ساعتی حقوق دریافت می ‌کند. در مواردی نیز برا‌ی هر پروژه مبلغ دریافتی متفاوتی دارد. گاهی ممکن است که مشکل شما به قدری کوچک و جزئی باشد که با یک مشاوره حقوقی تلفنی و یا آنلاین با وکیل تمامی راهکارهای لازم را برای حل و فصل پرونده ی خود دریافت کنید. که در این صورت نیازی به پرداخت هزینه های بالا نخواهید داشت.

نکته‌ ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که این است که در بیشتر موارد هزینه‌ هایی که برای استفاده از یک وکیل مستغلات خوب پرداخته می‌ شود. در مقابل سودی که از این کار می ‌برید بسیار ناچیز است. لازم به ذکر است که املاک و مستغلات گاهی شامل کل دارایی ‌های یک فرد می شود. در نتیجه محافظت از این دارایی نیازمند استفاده از افراد آگاه و مجرب است.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما