دعاوی خانواده

امروزه به دلیل مشکلات اجتماعی و اقتصادی فراوان، دعاوی خانواده تبدیل به یکی از اساسی ترین موارد در دادگاه ها شده است. به دلیل اهمیت این موضوع، تعداد زیاد و موارد قانونی گسترده در این زمینه این دسته را به این موضوع اختصاص می دهیم و به بررسی مقالات مربوطه می پردازیم.

دعاوی خانواده

دعوای خانواده یکی از شایع‌ترین دعاوی موجود در دنیا می باشد. که به دلیل وجود نکات فراوان در آن، قوه قضاییه نیز برای این دسته از دعاوی محاکم اختصاصی ایجاد می نماید. بر خلاف تصور عموم دادگاه خانواده علاوه بر رسیدگی به دعاویی  همچون طلاق و مطالبه مهریه به دعاوی دیگری مانند: اثبات نسب، استرداد جهیزیه و طلاق توافقی نیز رسیدگی می نماید.

در نظر بدارید که وکیل متخصص باید در تمامی مراحل کنار شما باشد تا از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

از این رو همانطور که گفتیم به دلیل تعدد و اهمیت زیاد این موضوع در جوامع امروزی، گروه حقوقی حاجیلو با حضور ایشان و جمعی از بهترین وکلای کشور آماده ارائه ی کلیه خدمات مربوط به امور دعاوی خانواده از جمله ارائه ی:

  • بهترین وکیل طلاق
  • وکیل مهریه
  • وکیل اثبات نسب
  • موارد مربوط به حضانت
  • امور نفقه و غیره

به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد. از شماره تلفن های مربوطه به جهت اقدام برای رزرو وقت مشاوره خود با بررین وکلا در این حوزه استفاده نمایید.

بهترین وکیل برای طلاق

بهترین وکیل برای طلاق در پروسه ی جدایی زوجین بسیار حائز اهمیت است. وکیل با تجربه برای طلاق فردی می باشد که نسبت به کلیه قوانین خانوده و رویه قضایی...

تماس باما