تماس با ما

مشاوره تخصصی با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران ⭐【سال1403】

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

رابطه نامشروع چیست؟ به ساده ترین زبان باید بگوییم که رابطه نامشروع در مقابل رابطه مشروع قرار دارد. در حقیقت منظور از آن رابطه بین زن و مرد نامحرمی است که مرزهای قانونی و شرعی را رد می نمایند. یا خارج از حد مشخص با یکدیگر رابطه برقرار می نمایند. در قانون ایران، رابطه نامشروع از زنا جدا می باشد. این امر در حقیقت به عنوان یک جرم تعزیری جرم انگاری می شود. در این مقاله بر آنیم تا به معرفی بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران بپردازیم تا در صورت مواجه با هرگونه مکلی در باب این جرم، بتوانید در اسرع وقت، از مشاوره تخصصی و فوری با وی بهره مند گردید. با ما همراه باشید

جهت مطالعه بیشتر کلیک کنید: جرم رابطه نامشروع

قبل از آشنایی با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران و نقش وی در پرونده های مربوطه، بهتر است با ماهیت قانونی این جرم آشنا شویم. در این باب باید بدانید که جرم رابطه نامشروع دون زنا در ماده 637 کتاب پنجم قانون مدنی تعریف می شود. این ماده اذعان می دارد: چنانچه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا اعمال منافی عفت غیر از زنا مثل بوسیدن یا در آغوش گرفتن شوند، مجرم هستند.

بهترین وکیل در تهران به جهت شفافیت بیشتر اضافه می کند که منظور از علقه زوجیت این است که زن و مرد به عقد نکاح یکدیگر در آمده باشند. یا به عبارتی روابط آن ها با خواندن صیغه عقد مشروع شود. در نتیجه تمام روابطی که خارج از علقه زوجیت باشد اگر خارج از حد شرعی و نامتعارف باشد، مشمول مجازات جرم رابطه نامشروع می شود.

در مواجه با هر اموری اعم از حقوقی و کیفری باید به وکیل متخصص در همان حوزه مراجعه نماییم. به عنوان مثال اگر با امور ملکی که غالبا حقوقی اند سر و کار داریم، باید به بهترین وکیل ملکی در تهران مراجعه نماییم تا وی با تخصص خود راهنمای ما باشد. جرم رابطه نامشروع نیز از این قاعده مستثنی نیست.

چه در جایگاه مجرم باشید چه در جایگاه شاکی باشید باید در اسرع وقت و قبل از هر اقدام خودسرانه ای باید به بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران مراجعه نمایید تا با خونسردی بتوانید مناسبترین تصمیم را به جهت احقاق حقوق خد اتخاذ نمایید و مسیر پرونده خود را تسهیل و تسریع نمایید.

طرح شکایات در ارتباط با چنین جرایمی در تخصص بهترین وکیل کیفری در تهران است. اما این موضوع که شکایت رابطه نامشروع چقدر طول می کشد یا با چه چهارچوبی طرح می گردد به دلیل شرایط متفاوت پرونده های رابطه نامشروع و افرادی که درگیر این نوع پرونده ها هستند پاسخ مشخصی ندارد.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران در باب این امر اذعان می دارد که تعیین زمان مشخصی برای رسیدگی به چنین پرونده هایی مشکل است. به این معنا که هرچه پرونده پیچیدگی های خاص خود را داشته باشد ممکن است زمان رسیدگی و صدور حکم آن طولانی تر و زمان بر باشد.

اما چه تخصص هایی را به عنوان ابزار کار بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران متصور هستیم؟ در پاسخ به عنوان مهمترین این تخصص ها می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • تخصص در امور کیفری
 • سابقه و تجربه کافی در امور کیفری
 • آگاهی از روند رسیدگی قضایی به امور کیفری در دادگاه ها و دادسرا ها
 • سخنوری و فن بیان قوی برای ارائه دفاعیات موجه در دادگاه ها
 • توانایی در جمع آوری اسناد و مدارک لازم
مشاوره با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

در صورت نیاز به مشاوره با محمد حاجیلو، بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران می توانید از راه های ارتباطی موجود اعم از شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید: 09121275588 و 02128425688

جهت مشاوره فوری با وکیل متخصص در امور مرتبط با رابطه نامشروع کلیک کنید:

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران


در این بخش بر آنیم تا با بررسی وظایف وکیل رابطه نامشروع اهمیت نقشی را که وی در دادگاه ها ایفا می نماید خاطر نشان نماییم. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، باید به این نکته توجه نمایید که:

 • جرائمی مثل رابطه نامشروع از پیچیدگی خاصی برخوردار هستند.
 • این گونه جرائم معمولا کمتر در انظار عمومی رخ می دهند.
 • ارائه مدارک و مستندات در این نوع جرم به دلیل وقوع آن در حریم شخصی ممکن است بسیار سخت یا غیر ممکن باشد.
 • در برخی از موارد استفاده از شهادت شهود در جرائم رابطه نامشروع به دلیل وقوع جرم در فضای خصوصی ممکن است غیر ممکن و نشدنی باشد.
 • مطمئن ترین روش برای اثبات جرم  در رابطه نامشروع اقرار متهم است.

بنابراین به راحتی می توان نتیجه گرفت که در پرونده های اینچنینی با توجه به شرایط، جای دارد که وظایف و‌ پیگیری بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران برای حصول نتیجه مطلوب در پرونده پر رنگ تر از حالات عادی و سایر پرونده ها باشد.

مشاوره فوری در مواجه با اموری نظیر رابطه نامشروع یا تجاوز جنسی حرف اول را می زند. گاهی اقدامات خودسرانه افراد باعث ایجاد مشکلاتی جبران ناپذیر می شود یا با منجر به از بین رفتن ادله و مدارک موجود میگردد و به طبع امکان طرح شکایت را برای افراد از بین می برد.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران یا شهرستان محل سکونت شما با ارائه مشاوره فوری و تخصصی در این مورد با بررسی همه جانبه موضوع و مدارک موجود و با استفاده از تجربیاتی که در پرونده های دیگر به دست آورده است می تواند مناسبترین راهنمای شما باشد. پیشنهاد ما به شما این است که از این مشاوره غافل نمانید.

استعلام هزینه وکیل رابطه نامشروع یا سایر وکلا در پرونده های حقوقی و کیفری تقریبا امری غیر ممکن است. زیرا هر پرونده دارای پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد. امکان دارد برای یک وکیل، دفاع در یک پرونده بسیار راحت تر باشد. اما در پرونده ای دیگر با عنوان مشابه به دلیل فقدان مدارک و ادله مناسب، تخصص و پیگیری های بیشتری را بطلبد. از این جهت بهتر است ابتدا در قدم اول با مراجعه حضوری به همراه تمامی مدارک و شواهد از وکیل مربوطه بخواهید تا دور انداز پرونده را برایتان شرح دهد.

سپس با توجه به پیچیدگی امر، می توانید با وی برای پرداخت حق الوکاله به توافق برسید. از مهمترین عواملی که بر هزینه مربوط به حق الوکاله بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران تاثیر گزار اند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سابقه و تجربه کاری
 • کارنامه کاری با توجه به میزان موفقت وی
 • تسلط وی بر قوانین و رویه های قضایی و نظر قضات در مورد های مشابه

سوالات متداول

رابطه نامشروع چه مجازاتی به دنبال دارد؟

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران از موارد زیر به عنوان مجازات های قانونی این جرم یاد می کند:

 • 1 الی 99 ضربه شلاق حدی طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی
 • در نظر بدارید که در صورت وجود جهات تخفیف قاضی می تواند به مرتکبین تخفیف دهد و مجازات را به جزای نقدی تبدیل نماید.

سریعترین راه مشاوره با وکیل رابطه نامشروع چیست؟

سریعترین راه مشاوره با بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران استفاده از راه های ارتباطی اعم از شماره تلفن و آدرس دفتر وکالت اوست. بدین منظور می توانید از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

 • آدرس دفتر وکالت: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2
 • تلفن تماس: 09121275588 و 02128425688

گرفتن بهترین وکیل رابطه نامشروع چقدر هزینه دارد؟

تعیین هزینه در هیچ پرونده ای تا قبل از بررسی کامل و همه جانبه آن مقدور نیست. این تصور غلط را که تمامی پرونده های طلاق ( حقوقی) یک قیمت دارند، یا تمامی پرونده های رابطه نامشروع (کیفری) یک حق الوکاله دارد از ذهن پاک نمایید.

با مراجعه به بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران و بررسی کامل پرونده خود، از وی بخواهید ضمن شرح کامل وضعیت شما، در اسرع وقت حق الوکاله مربوطه را اعلام نماید.

admin

نظرات بسته شده است.

تماس باما