تماس با ما

وکیل ورشکستگی در تهران

وکیل ورشکستگی در تهران وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران با توجه به قوانین و شرایط اجتماعی و اقتصادی حاکم بر کلانشهر ها بسیار حائز اهمیت است. در کنار سیستم مدیریتی که در شرکت ها بر قرار است حضور یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور تجاری و ورشکستگی ، از اهمیت بالایی بر خوردار است. دفتر حقوقی محمد حاجیلو و همکاران با حضور وکلای مجرب و تکیه بر تجربه و دانش به روز از بهترین مجموعه ها در ارائه خدمات به شمار می آید.

ورشکستگی چیست؟

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران اذعان می دارد که هرگاه پرداخت قروض و دیون توسط تاجر متوقف گردد، ورشگستگی صورت می پذیرد. این ورشکستگی می تواند توسط خود تاجر اعلام شود یا طلبکاران این موضوع را پیگیری کنند. برای ورشکستگی و مطالبه خسارات نیز دادخواست بدهند. در هر دو صورت اعلام ورشکستگی توسط حکمی که دادگاه صادر کرده صورت می پذیرد.

وکیل ورشکستگی در تهران کیست؟

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران ، بهترین وکیل در تهران می باشد. وی در زمینه دعاوی مربوط به ورشکستگی تجربه کافی دارد و از طی مراحل قانونی مربوط به این دعاوی اطلاعات کاملی را در اختیار موکلین خود قرار می دهد. جلوتر به بررسی ویژگی های وکیل ورشکستگی می پردازیم.

به منظور مطالعه بیشتر در زمینه ورشکستگی می توانید به لینک زیر مراجعه کنید

وکیل متخصص ورشکستگی

ویژگی بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران دارای آگاهی و اشراف کامل بر قوانین مربوط به شرکت های تجاری و ورشکستگی، می باشد.که لازمه وکیل تجاری متخصص است. علاوه بر این باید تجربه ی کافی در همکاری با شرکت های تجاری و مجموعه های ورشکسته داشته باشد. بدین صورت بتواند شرایط یک مجموعه را از زوایای متفاوت مورد بررسی قرار دهد. همچنین با توجه به قوانین روز حاکم بر شرکت ها بتواند بهترین مراحل قانونی را که نیازمند حداقل هرینه می باشد انتخاب کند. بدین صورت به پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها کمک شود.

وظایف بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

برخی از وظایف بهترین وکیل ورشکستگی در تهران در روند پرونده های مربوطه به شرح زیر می باشد:

 • حفظ منافع تاجر
 • مشاوره قبل از اعلام ورشکستگی
 • بازگرداندن اعتبار تاجر ورشکسته
 • کاهش هزینه ها در اعلام ورشکستگی
 • وصول مطالبات طلبکاران
 • حل امور ورشکستگی
 • دفاع از تاجر در مورد ورشکستگی به تقلب
 • کمک به ادامه فعالیت تجاری تاجر یا شرکت ورشکسته

با توجه به ویژگی هایی که پیشتر گفته شد، وکیل متخصص در امور ورشکستگی می تواند به تمامی مراحل تسریع بخشد. مراجع صالح را شناسایی کرده و بهترین دادخواست را برای موکلین تنظیم نماید و از این طریق بهترین نتیجه حاصل شود.

تخصص بهترین وکیل ورشکستگی در چیست؟

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران در خلال فعالیت خود برای یک مجموعه تخصص لازم را در بررسی و پیشبرد تمامی پرونده های مرتبط با دعاوی تجاری و دعاوی مربوطه را خواهد داشت. قبل از هر اقدامی می تواند مشاوره های لازم را به موکلین خود که مجموعه های تجاری (قبل و بعد از ورشکستگی ) هستند، بدهد. همچنین در صورت نیاز به هرگونه اقدام زمینه های لازم را برای حصول نتیجه بهتر فراهم سازد.

وکیل ورشکستگی در تهران متخصص در امور تجاری
وکیل متخصص ورشکستگی

برای استفاده از مشاوره تلفنی سریع و آسان و یا رزرو مشاوره حضوری با محمد حاجیلو، بهترین وکیل ورشکستگی در تهران ، در ارتباط با امور تجاری شرکت ها اعم از انحلال و غیره، همین حالا با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید. در این مجموعه امکان رزرو وقت مشاوره به صورت آنلاین و حضوری را برای کاربران و مراجعان فراهم آورده ایم : 09121275588 و 28425688-021


مشاوره با بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

موضوعات ورشکستگی، که می توان در آنها از وکیل ورشکستگی یاری و مشاوره خواست، عبارت اند از :

 • اعلام ورشکستگی
 • تعیین عضو ناظر
 • مهر و موم اموال ورشکسته
 • تشخیص طلبکاران ورشکسته
 • ورشکستگی به تقصیر و ورشکستگی به تقلب

اگر در کلانشهر ها هستید مانند تهران، پیدا کردن وکیل ورشکستگی در تهران قبل از هر اقدامی امری ضروریست و از هرگونه ضرر و زیان بیشتر در این امر جلوگیری می کند. دیگر امور از قرار زیر اند:

 • اعاده اعتبار تاجر
 • اعتراض ثالث به رای ورشکستگی
 • تصفیه ( در ارتباط با اداره امور ورشکستگی)
 • بطلان معاملات ورشکسته بر اساس ماده 557 قانون تجارت
 • توقف تاجر ورشکسته

بدیهی است که یک تاجر یا یک شرکت تجاری بدون داشتن آگاهی از قوانین حاکم بر موضوعات ورشکستگی و یا مراحل قانونی آن نمیتواند به نتیجه دلخواه دست یابد. از این رو مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری امری بدیهی است.

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

به عنوان نتیجه گیری از آنچه ا بدین جا گفتیم، در این بخش یادآوری می کنیم که برای پبدا کردن بهترین وکیل ورشکستگی در تهران کارنامه کاری وی را مدنظر داشته باشید. وکیلی را انتخاب کنید که اشراف کامل بر مسائل حقوقی و قوانین تجاری و ورشکستگی داشته و تجربه همکاری با مجموعه ها و شرکت های تجاری در کارنامه وی دیده شود.

دفتر حقوقی محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات در زمینه همکاری با انواع شرکت های تجاری و امور مربوط به ورشکستگی می باشد. تماس بگیرید: 09121275588 و 28425688-021

admin

نظرات بسته شده است.

تماس باما