تماس با ما

وکیل تجاری متخصص و مشاوره تخصصی با وی

وکیل متخصص تجاری

در امور مربوط به شرکت ها و قراردادهای تجاری، یکی از بحث های مهم و تامل برانگیز، بحث وکیل تجاری متخصص است. برای انواع دعاوی تجاری، اقدامات و مراحل لازم برای حل و فصل موضوعات تجاری، تنظیم قراردادها و سر و سامان دادن به امور تجاری در شرکتها، حضور وی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله به بررسی حوزه کاری وی و نقشی که ایفا میکند، می پردازیم. با ما همراه باشید.

وکیل تجاری متخصص

پیش از این با وظایف و ویژگی های بهترین وکیل در تهران و وکیل پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف آشنا شدیم. حال به بررسی ویژگی های منحصر به فرد یک وکیل تجاری متخصص می پردازیم. در توسعه فعالیت های تجاری و دعاوی تجاری نیاز به وکیل امری بدیهی و ضروریست؛

زیرا مدیریت و گرداندن یک مجموعه به عنوان شرکت تجاری تنها راه پیشبرد اهداف نیست. در کنار مدیریت درست،آگاهی از اصول تجاری و قوانین و مسائل حقوقی مرتبط نیز در پیشبرد اهداف تاثیر گذار می باشد. همچنین باعث می شود تا از هرگونه ضرر و زیان جلوگیری شود. همچنین وی می تواند در صورت مشکلات مربوط بهامور ورشکستگی، در جایگاه وکیل ضرر و زیان را به حداقل برسد.

ویژگی وکیل تجاری متخصص

وکیل تجاری متخصص ، وکیل پایه یک دادگستری است که در رشته های مرتبط مانند: رشته های حقوقی تجارت بین الملل یا اختلاف های شرکت های تجاری دانش و تجربه کافی دارد. امور مربوط به دعاوی و مسائل داخلی شرکت های تجاری اموری تخصصی هستند. با توجه به همین نکته مشاوره با وکیل که دارای تخصص در دعاوی تجاری و چگونگی رویه هر کدام از دادگاه های بدوی و تجدید نظر و دیوان عالی است الزامی خواهد بود.

وکیل متخصص باید بررسی کاملی در  شرایط پرونده داشته باشد. در ارتباط با معرفی موکل خود به عنوان تاجر محتاط باشد. زیرا تاجر محسوب کردن هر فرد آثاری دارد که در روند پرونده های تجاری موثر خواهد بود. این فرد می بایست در دانش حقوقی متخصص باشد. همچنین فعالیت های موثر بر اساس استانداردهای جهانی داشته باشد.

دعاوی تجاری

دعاوی تجاری مربوط به تجار است. با استناد به ماده 1 قانون تجارت می دانیم: تاجر کسی است که شغل تجارت را برای امرار معاش خود انتخاب کرده باشد. انجام امور تجاری را تفریحا انجام ندهد.

قانون تجارت تفاوتی بین اشخاص حقیقی و حقوقی در تاجر شناخته شدن قائل نشده است یا به عبارتی می توان گفت هم افراد حقوقی و هم افراد حقیقی می توانند با رعایت ماده 1 قانون تجارت تاجر تلقی شود.

وکیل تجاری متخصص می تواند توضیحات کافی را در ارتباط با دعاوی تجاری به مراجعین بدهد. در ادامه شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری را به جهت مشاوره آنلاین قرار خواهیم داد. از همراهی شما سپاسگذاریم.


به منظور مطالعه بیشتر می توانید پس از کلیک بر لینک دادنامه مرتبط با دعاوی تجاری را مشاهده کنید: دعاوی علامت تجاری


تفاوت دعاوی تجاری با سایر دعاوی

وکیل تجاری متخصص اذعان می دارد که دعاوی تجاری از زیر شاخه های دعاوی حقوقی به حساب می آید. اما در قانون به دلیل اهمیتی که سرعت رسیدگی در پرونده های تجاری دارد تشریفات رسیدگی به نسبت دعاوی حقیقی کمتر می باشد. برای درک بهتر می توان گفت هنگامی که حکم بدوی برای ورشکستگی یک واحد تجاری صادر می شود برای اجرا منتظر صدور حکم قطعی مانند دعاوی حقوقی نمی مانند و حکم موقتا اجرا می شود.

دفتر حقوقی محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات در انواع پرونده های مربط می باشد. در صورت نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل متخصص و استفاده از مشاوره تلفنی و آنلاین تماس بگیرید: 021-28425688 و 09121275588

وکیل تجاری متخصص در دعاوی شرکت ها

کمک گرفتن از وکیل تجاری متخصص از آن جهت دارای اهمیت است که تجارت در جوامع امروزی از گستردگی زیادی برخوردار است. به دلیل همین گستردگی و زیاد بودن جمعیتی که درگیر این امر هستند قوانین بسیاری علاوه بر قوانین داخلی در سطح بین الملل وضع شده اند. در ایران به دلیل قدیمی بودن قانون تجارت بعضا مشکلاتی پدید می آید. وی با مهارتی که در امور مرتبط دارد می تواند از ضررو زیان موکل خود جلوگیری کند و به حل‌و‌فصل مشکلات بپردازد.

وکیل تجاری متخصص در امور تجاری
وکیل متخصص تجاری

یک وکیل تجاری متخصص چه دعاوی تجاری را طرح می کند

وکیل تجاری متخصص در امور مرتبط با مسائل حقوقی شرکت ها دعاوی زیادی را می تواند طرح کند.به مهمترین آنها در ذیل اشاره می کنیم :

طرح دعاوی تجاری مانند سایر دعاوی صورت می پذیرد. امروزه اشخاص یا وکلا به منظور طرح دعاوی با در دست داشتن مدارک و مستندات برای طرح دعاوی به دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه کرده و ابتداعا از این طریق دادخواست طرح دعاوی را ثبت می کنند.

مشاوره با وکیل تجاری متخصص

برای ارتباط با وکیل تجاری متخصص و استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با دفتر محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید: 02128425688 و 09121275588

admin

نظرات بسته شده است.

تماس باما