تماس با ما

سوالات حقوقی

سوالات حقوقی

سوالات حقوقی و دریافت مشاوره و راهنمایی می توان از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین استفاده نمود که این خدمات از سوی خیلی از موسسات حقوقی به افراد ارائه می شود. سوالات حقوقی اکثرا سخت و پیچیده هستند و برای پاسخ به آن ها نیاز است که با قوانین حقوقی بسیاری آشنا بود و به همین علت لازم است که حتما با یک وکیل خوب ملک و کارشناس حقوقی باتجربه و کاردان صحبت نمود. در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص مزایا و معایب خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین صحبت نماییم:

مزایای مشاوه حقوقی تلفنی

یکی از مزیت های مشاوره حقوقی تلفنی، هزینه ی بسیار کم آن در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری است. در مشاوره تلفنی شما به راحتی قادر هستید که انواع سوالت حقوقیو ابهامات خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ وکیل املاک باشید.

اگر برای هر سوال کوچک قرار باشد به دفتر یک وکیل خوب املاک مراجعه کنید، هر بار زمان زیادی را از دست خواهید داد. به خصوص اگر درگیر یک موضوع حقوقی باشید و برای دفعات متعدد قصد دریافت مشاوره داشته باشید. مشاوره حقوقی تلفنی به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان به پاسخ خود برسید و باقی زمان خود را ذخیره کنید. با مشاوره حقوقی تلفنی می توانید از خانه یا از هر جایی که هستید مشاوره دریافت کنید و نیازی به طی مسیر و حضور پیدا کردن در دفتر وکیل و مشاور نداشته باشید. علاوه بر آن خستگی طی کردن راه و معطلی را متحمل نخواهید شد و به آسانترین شیوه به جواب سوال خود می رسید.

اگر بخواهید به صورت حضوری مشاوره حقوقی دریافت کنید باید هر بار برای هر موضوع به یک مشاور مراجعه کنید و هزینه های رفت و آمد را متحمل شوید اما مشاوره حقوقی تلفنی این امکان را به شما   می دهد که از جایی که هستید بتوانید با افراد متخصص مختلف تماس برقرار کنید و از افراد با  تخصص های متنوع مشاوره بگیرید. امکانی که مشاوره حضوری برای شما فراهم نمی کند و برای مشورت با هر وکیل و مشاور باید مسیرهای متفاوتی را طی کنید.

موضوعات حقوقی بسیار متنوع و گسترده هستند. با این حال موضوعاتی هستند که می توانید به صورت غیرحضوری و تلفنی پاسخ سوال خود را در این زمینه ها بیابید و نیازی به هزینه کردن و وقت گذاشتن برای مراجعه حضوری نداشته باشید. برخی از مهم ترین این زمینه ها موارد زیر هستند.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

در حال حاضر تمامی مشاغل از اهمیت اینترنت و فناوری اطلاعات آگاهی دارند. امروزه افراد زمان زیادی را در بستر اینترنت به فعالیت می پردازند. وکیل ملک موسسات حقوقی با توجه به این موضوع وب سایت و شبکه های اجتماعی را در اختیار افراد قرار داده اند تا بتوانند با وکیل املاک در ارتباط بوده و از خدمات مشاوره آنلاین برخوردار شوند.

مشاوره حقوقی آنلاین نیز مانند مشاوره حقوقی تلفنی دارای مزیت هایی می باشد. یکی از مزیت های مشاوره آنلاین با وکیل صرفه جویی در زمان و هزینه است. بدین ترتیب در هر ساعتی از شبانه روز به آسانی می توانید با وکیل موردنظر خود در ارتباط بوده و انواع سوالات حقوقی خود را مطرح نمایید.

مزیت دیگر صرفه جویی در هزینه است. طبیعتا مشاوره به شکل آنلاین در مقایسه با مشاوره حضوری از هزینه  کمتری برخوردار است.

معایب مشاوره تلفنی و آنلاین

یکی از این بزرگترین معایب مشاوره تلفنی و آنلاین عدم بررسی دقیق اوراق و مدارک و اسناد پرونده است. هر چند که شاید بتوان با استفاده از مجازی این مدارک را برای وکیل و یا مشاور ارسال نمود. اما زمانی که حجم مدارک زیاد باشد و یا عکس‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشد، بهتر است از مشاوره حقوقی حضوری استفاده شود که طبعا در این شرایط می‌بایست حق المشاوره پرداخت گردد.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما