تماس با ما

هزینه وکیل پایه یک

قیمت وکیل پایه یک

هزینه وکیل پایه یک چقدر است

قیمت وکیل پایه یک : سوال اغلب افرادی که با مشکل حقوقی رو به رو شده اند و نیاز به مشاوره با وکیل دارند این است که هزینه و قیمت وکیل املاک چقدر است؟ برای این سوال نمی توان یک پاسخ قطعی و دقیق اعلام نمود. میزان پیچیدگی پرونده ی شما تجربه توانایی های و میزان دستمزد وکیل املاک همگی مواردی هستند که   می توانند بر روی هزینه ی نهایی تاثیر بگذارند.

وکیل تلفنی

یکی از سریع ‌ترین و ارزان ‌ترین راه‌های ارتباطی با وکیل، استفاده از خدمات وکیل تلفنی است. بسیاری از موسسات حقوقی خدمات وکیل ملک تلفنی را در اختیار افراد قرار می دهند که به موجب آن افراد می توانند به صورت تلفنی با وکیل مورنظر خود در ارتباط بوذه و مشاوره ی حقوقی دریافت کنند. در زمان استفاده از خدمات وکیل تلفنی باید به این نکات توجه شود:

  1. اگر قصد تماس با وکیل و دریافت مشاوره را دارید باید بدنید که بهتر است این کار را در بازه های زمانی صبح تا ظهر انجام دهید و از تمای گرفتن در ساعات پایانی روز اجتناب کنید چرا که وکیل ملک در آن ساعات به علت خستگی های ذهنی قادر به ارائه ی مشاوره باکیفیت نخواهد بود.
  2. تا جایی که ممکن است باید پرونده ی خود را در ظرف 2 الی 3 دقیقه شرح دهید و سپس منتظر پاسخ وکیل ملک بمانید. طولانی کردن زمان طرح سوال موجب پایین آمدن کیفیت مشاوره شما خواهد شد که باید به آن حتما توجه داشته باشید.
  3. از دیگر نکات مشاوره تلفنی آن است که خودتان باید حتما با وکیل صحبت نمایید. گاهی اوقات افراد به دلیل ترس، خجالت و … از افراد دیگر تقاضا می ‌کنند که با وکیل تلفنی صحبت نماید. این امر باعث  می‌ شود که پرونده به طور کامل درست به وکیل املاک انتقال نیابد و از طرفی پاسخ توسط فردی که با وکیل صحبت کرده به طور ناقص به شما انتقال یابد.

آیا مشاوره تلفنی سودمند است

از آنجایی که قیمت وکیل پایه یک در زمان مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری است برخی از افراد تصور می کنند که مشاوره تلفنی سومند و کارا نیست و کیفیت لازم را نخواهد داشت. در پاسخ باید بگوییم که مشاوره به صورت تلفنی در زمانی که مشکل پرونده کوچک و جزئی است بسیار سومند است اما طبیعتا زمانی که پرونده پیچیده و پرپیچ و خم باشد نمی تواند راهکار خوب و مناسبی باشد. با این حال مشاوره تلفنی مزایای بسیاری را در بر دارد.

با مشاوره تلفنی شما دیگر نیازی به صرف زمان برای حضور در دفتر وکیل ملک را نخوهید داشت و در هر زمان دلخواه فقط با یک تماس می توانید گره از کار پرونده ی خود بگشایید. خدمات وکیل تلفنی به طور کلی برای کسانی که در شهرهای دیگری زندگی می کنند و یا به هر دلیلی فرصت کافی برای مراجعه ی حضوری را ندارند بسیار موثر و مفید است. علاوه بر آن شما امکان مشاوره حقوقی با چندین وکیل و انتخاب بهترین وکیل برای قبول وکالت پرونده ی خود را خواهید داشت. شنیدن صدا و لحن وکیل و نیز پرسیدن سوالات مختلف در حین مشاوره از دیگر مزایای مشاوره تلفنی است.

مشاوره آنلاین

در حال حاضر به دلیل رشـد تکنولوژی بسیاری از شغل ها بصورت آنلاین کارخود را انجام می دهند و وکالت نیز جرو آن دسته از شغل هایی است که امروزه به صورت آنلاین نیز انجام می شود. مشاوره آنلاین نیز از مزایای مشاوره تلفنی برخوردار است به عنوان مثال همانند مشاوره تلفنی ارزان قیمت بوده و در هزینه و زمان صرفه جویی صورت می گیرد. موسسات حقوقی با طراحی وب سایت و اپلیکسن های پیام رسان یک پل ارتباطی میان وکیل املاک و افراد ایجاد کرده اند تا بدین شکل افراد بتوانند از مشاوره های حقوقی بهره مند شوند.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما