چه کسی میتواند دعوا ورشکستگی را طرح نماید؟

دعوا ورشکستگی وکیل پایه یک دادگیتری دعوا ورشکستگی

دعوا ورشکستگی در ارتباط با شرکت ها و اشخاص تجاری، در راستای فعالیت بهترین وکیل در تهران متخصص در امور ورشکستگی یا همان وکیل ورشکستگی می باشد.

ورشکستگی در ماده 412 قانون تجارت

 ابتدا برای پرداختن به دعوا ورشکستگی به تعریف آن در قانون تجارت می پردازیم: “ورشکستگی تاجر یا شرکت تجاری در نتیجه توقف از تادیه وجوهی که بر عهده اوست حاصل می شود. حکم ورشکستگی تاجری را که حین الفوت در حال توقیف بوده تا یک سال بعد از مرگ او نیز می توان صادر کرد .“

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در امور ورشکستگی، بهترین وکیل ورشکستگی در تهران راهنمای شما خواهد بود.

دعوا ورشکستگی به منظور اعلام ورشکستگی

در صورتیکه یک یا چند تن از طلبکاران درخواست اعلام ورشکستگی داشته باشند و یاخود تاجر اظهار به ورشکستگی کند این موضوع بر حسب حکم دادگاه اعلام می گردد. باید مدنظر داشته باشیم که در این بین قانون تجارت حمایت های خاصی را برای تجار و شرکت های ورشکسته در طرح دعوا ورشکستگی نظر گرفته است.

در این بخش، اهمیت و لزوم داشتن وکیل برای شرکت ها و تجار مشخص می گردد. زیرا اگر شرکتی در شرف انحلال باشد. طرح دعوا، پیگیری و به نتیجه رساندن کار در زمان استاندارد آن بر عهده وکیل تجاری متخصص در امور شرکت ها خواهد بود.

وکیل ورشکستگی در دعوا ورشکستگی

افراد و شرکت ها بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در زمینه مسائل حقوقی مرتبط با این امور دچار سردرگمی می شوند. اما مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص در زمینه امور مرتبط با ورشکستگی می تواند بهترین راهکار در حل و فصل کردن مشکلات پیش آمده برای شرکت ها باشد. وی می تواند اطلاعات کافی در مورد ورشکستگی را در اختیار مراجعه کننده قرار دهد. سوالات رایج ورشکستگی اعم از صدور حکم ورشکستگی ورثه و مطلبات طلبکاران بعد از اعلام ورشکستگی و مجازات اشخاص مرتبط با امور ورشکستگی و غیره را نیز پاسخ دهد.

دعوا ورشکستگی وکیل ورشکستگی وکیل پایه یک دادگستری
دعوا ورشکستگی

برای استفاده از مشاوره تلفنی و یا رزرو مشاوره حضوری

با محمد حاجیلو،

 با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری

تماس بگیرید:09121275588 و 28425688-021


ویژگی وکیل ورشکستگی در دعوا ورشکستگی

بهترین وکیل شرکت در تهران برای انجام امور تجاری شرکت ها اعم از طرح دعوا ورشکستگی علاوه بر آگاهی و اشراف کامل بر قوانین مربوط به شرکت های تجاری و ورشکستگی باید تجربه ی کافی در همکاری با شرکت های تجاری و مجموعه های ورشکسته داشته باشد. تا بتواند شرایط یک مجموعه را از زوایای متفاوت مورد بررسی قرار دهد. همچنین با توجه به قوانین روز حاکم بر شرکت ها بتواند بهترین مراحل قانونی را که نیازمند حداقل هرینه می باشد انتخاب کند.

وظیفه وکیل ورشکستگی در دعوا ورشکستگی

حفظ منافع تاجر، مشاوره قبل از اعلام ورشکستگی ،بازگرداندن اعتبار تاجر ورشکسته، کاهش هزینه ها در اعلام ورشکستگی ، وصول مطالبات طلبکاران ،حل امور ورشکستگی، کمک به ادامه فعالیت تجاری تاجر یا شرکت ورشکسته از جمله وظایف وکیل ورشکستگی در طرح دعوا ورشکستگی و به نتیجه رساندن آن، به شمار می آید.

ویدئو زیر در را در راستای این موضوع قرار می دهیم.

مشاوره با وکیل ورشکستگی در دعاوی ورشکستگی

بدیهی است که یک تاجر یا یک شرکت تجاری بدون داشتن آگاهی از قوانین حاکم بر موضوعات ورشکستگی و یا مراحل قانونی آن، نمیتواند به نتیجه دلخواه دست یابد. از این رو مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور ورشکستگی، به منظور طرح دعوا ورشکستگی امری بدیهی است. برای پبدا کردن مورد مناسب کارنامه کاری را مدنظر داشته باشید. وکیلی را انتخاب کنید که: اشراف کامل بر مسائل حقوقی و قوانین تجاری و ورشکستگی داشته باشد. همچنین تجربه همکاری با مجموعه ها و شرکت های تجاری در کارنامه وی موجود باشد.

دفتر حقوقی محمد حاجیلو، وکیل پایه یک دادگستری، آماده ارائه خدمات در زمینه های کیفری و حقوقی اعم از ملکی – تجاری – ورشکستگی – خانواده – انحصار وراثت و … می باشد. با ما تماس بگیرید: 09121275588 و 28425688-021

در صورت تمایلبه به منظور ارتباط با وکلای برتر در امور حقوقی و کیفری مختلف، وارد لینک های زیر شوید:

بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما