تماس با ما

تطبیق سند در تنظیم قرارداد و معامله ملک

وکیل تطبیق سند

به گفته بهترین وکیل در تهران که تخصص کافی در امور ملکی دارد، تطبیق سند در تنظیم قراردادهای ملکی و معاملات امری بسیار مهم می باشد. از این رو در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

تطبیق سند ملك با اسناد و وضعيت‌ موجود

به هنگام معامله ملك يا زمين، باید ملک مورد معامله به صورت دقيق مورد بررسي قرار گیرد. یعنی بررسی ها با آنچه در مورد ملك در اسناد مربوطه مندرج است، مطابقت داده شود. با توجه به تجربه و آگاهی حقوقی که بهترین وکیل ملکی در تهران در این زمینه دارد میتواند تمامی مدارک و مستندات را مورد بررسی قرار دهد. از این طریق از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری به عمل می آورد. زیرا بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی نمیتوانند این بررسی ها را تمام و کمال انجام دهند و بعد ها دچار مشکلاتی می شوند که بعضا جبران ناپذیرند.

تطبیق سند در معاملات ملکی
تطابق سند اصلی با ملک مورد نظر

توجه داشته باشید، زمانی که مواردي از جمله خرابي، عيب و نقص و غیره در ملك يا زمين مورد معامله وجود دارد، حتي اگر هر دو طرف معامله از آن آگاهي دارند، باید به صورت مكتوب در متن قرارداد به آن اشاره شود. از این بابت وکیل ملکی بهتر است تا امور تطبیق سند را در قرارداد انجام دهد. بدین سان بعدها هیچ مشکل و ادعایی از طرف خریدار یا فروشنده به وجود نمی آید. دیگر موارد مشابه نیز در قرارداد ها می تواند مشکل ساز باشد. از این رو مشاوره با وکیل ملکی یا وکیل پایه یک دادگستری متخصص کمک بسیاری می کند.

به منظور مشاوره با محمد حاجیلو، با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری در تهران تماس حاصل نمایید: 09121275588 و 02128425688

اختلاف متراژ ملک در تطبیق سند

به عنوان مثال هنگام معامله یک ملک که میتواند خانه باشد یا مغازه، در مبایعه نامه متراژ را 200 متر مربع را در نظر می گیریم. اما زمانی که برای تنظیم سند رسمی ملک اقدام می کنیم، متوجه میشویم که متراژ ملک با متراژ مبایعه نامه متفاوت است. در چنین مواقعی خریدار و فروشنده هر یک در صدد این بر می آیند تا با کمک وکیل از حق خود دفاع کنند. هیچ کدام نمیخواهند متحمل ضرر و زیان شوند. از این رو بهترین راه در تطبیق سند مشاوره با وکیل ملکی متخصص است. در این مثال اختلاف متراژ به دو صورت اتفاق می افتد:

  • به صورت کم بودن متراژو مساحت ملک
  • به صورت زیاد بودن متراژو مساحت ملک

وکیل ملکی متخصص در تطبیق سند

در گفتار متداول مردم،دعاوی ملکی دعاوی بر سر اموال غیر منقول به شمار می‌آید اعم از املاک و اراضی. وکیل ملکی متخصص در اموری نظیر تطبیق سند و دعاوی مربوط به آن که در حوزه امور ملکی قرار می گیرد، وکیل پایه یک دادگستری می باشد که ویژگی های زیر را داراست:

  • در زمینه دعاوی ملکی تخصص و تجربه ی کافی دارد.
  • از مراحل قانونی آگاه است.
  • دانش به روز نسبت به این مسائل دارد.

در صورت نیاز به مشاوره برای تنظیم قرارداد یا تطبیق سند در معاملات ملکی با وکیل ملکی تماس بگیرید: 28425688-021
09121275588

نکات حقوقی تطبیق سند در معاملات ملکی

بعضی موارد نظیر تطبیق سند در معاملات، ابتدا ساده به نظر میرسند. اما از نظر وکیل ملکی در عقد قرارداد همین نکات ساده میتوانند باعث بروز مشکلاتی برای طرفین شوند. از این رو مشاوره حقوقی درست با وکیل مجرب میتواند از بروز هر اتفاقی که موجب ضرر و زیان است، جلوگیری کند. برای اطلاع از سایر نکات حقوقی مربوط به معاملات املاک و تنظیم قرارداد و مطالعه بیشتر در باب مزایا وکیل ملکی، به متنی که در این باره تهیه شده است مراجعه کنید.

نکات حقوقی خرید ملک

البته این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه پرونده های ملکی جنبه حقوقی ندارند. در بسیاری از موارد، دعاوی ملکی جنبه کیفری به خود می گیرند. در چنین مواقعی قبل از هر اقدامی، از مشاوره تخصصی با بهترین وکیل کیفری در تهران غافل نمانید.

بهترین وکیل ملکی در تهران

به عنوان نتیجه گیری در این بخش یاد آور می‌گردیم که، برای پیدا نمودن بهترین وکیل، کارنامه کاری وی را مدنظر داشته باشید. وکیلی را انتخاب نمایید که نسبت به مسائل و قوانین حقوقی حاکم بر املاک در تهران و شرستانها، اشراف دارد و از تجربه کافی را در این زمینه برخوردار است.

محمد حاجیلو وکیل ملکی متخصص در تهران، در اموری نظیر: الزام به تنظیم سند رسمی، تطبیق سند و غیره، آماده ارائه خدمات به موکلین عزیز می باشد. با ما تماس بگیرید:
09121275588 و
02128425688

admin

نظرات بسته شده است.

تماس باما