تماس با ما

بهترین وکیل زمین و مستغلات

وکیل زمین و مستغلات

امروزه بحث خرید و فروش زمین و مستغلات بسیار داغ است. با افزایش روز به روز قیمت املاک و اراضی، افراد می کوشند تا با سرمایه گزاری در این حوزه، دارایی خود را از خطر بی ارزشی، مصون بدارند. اما بحصی که در این موضوع حائز اهمیت است مشاوره تخصصی با بهترین وکیل زمین و مستغلات است، که تاثیر به سزایی در این زمینه دارد. با ما همراه باشید.

وکیل زمین و مستغلات

وکیل زمین و مستغلات به فردی گفته می شود که دارای تسلط کافی بر قوانین و مقررات مرتبط با معاملات املاک و مستغلات می باشد. این افراد با مسائل مربوط به انواع دعاوی ملکی، قوانین مرتبط با وام های مسکن، نحوه واگذاری‌ ها و خرید املاک و مستغلات و انواع قرارداد های اجاره و …. آشنایی کامل دارند. همچنین وکیل املاک می تواند به بررسی پیشینه و سابقه ی مالکیت تجاری، مسکونی یا اداری یک ملک، درستی اسناد و مدارک و …. بپردازد. مشاوره لازم را به خریداران ارائه نماید و از ضرر و زیان های احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

وظایف وکیل زمین و مستغلات

وکیل زمین و مستغلات از جمله بهترین وکیل ملکی در تهران است که به طور کلی وظایف بسیار گسترده ای دارد. وظایف اصلی وکیل ملک شامل موارد زیر است:

  • الزام به تنظیم سند رسمی
  • دعاوی خلع ید
  • تصرف عدوانی
  • مالکیت ملک
  • تقسیم مال و افرازو تفکیک املاک مشاع
  • دستور فروش
  • تخلیه
  • تجویز انتقال منافع

در ادامه قصد داریم در خصوص برخی از این وظایف و دعاوی، بیشتر صحبت نماییم. از همراهی شما سپاسگزاریم.

بهترین وکیل زمین و مستغلات

به منظور مشاوره با محمد حجیلو، بهترین وکیل ملکی در تهران، وکیل زمین و مستغلات با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری تماس حاصل نمایید: 09121275588 و 02128425688


دعاوی الزام به تنظیم سند

اگر قصد خرید ملک دارید باید بگوییم که  این کار در واقع گرانترین سرمایه گذاری است که قصد انجام آن را دارید. برای این کار بهتر است که از بهترین وکیل در تهران که متخصص در امور املاک است، بخواهید. وی شما را در روند معاملات راهنمایی می کند.

طبق گفته های بهترین وکیل زمین و مستغلات یکی از بیشترین دعاوی در حیطه وظایف وکیل ملکی، الزام به تنظیم سند است. همانطور که می دانید آخرین مرحله از مراحل خرید املاک و مستغلات، انتقال سند به نام خریدار است. برای انتقال سند حضور خریدار و فروشنده در دفاتر اسناد رسمی کشور الزامی می باشد. اما  متاسفانه  خیلی از فروشندگان به دلایل مختلفی از انتقال سند به خریدار خودداری می کنند. در این زمان، وکیل ملکی  می تواند به مراجع قضایی مراجعه نماید، تا فروشنده را ملزم به انتقال سند ملکی کند.

به منظور مطالعه بیشتر کلیک کنید: الزام به تنظیم سند رسمی

دعوای تصرف عدوانی

یکی دیگر از رایج ترین دعاوی ملکی، طبق گفته وکیل زمین و مستغلات دعوای تصرف عدوانی می باشد. یکی از نکات مهم در دعاوی تصرف عدوانی  قابلیت اقدام از  هر دو طریق حقوقی یا کیفری است. شخص در انتخاب نوع شکایت دارای حق اختیار است. به نظور مطالعه بیشتر کلیک کنید: تصرف عدوانی

اما چنانچه دعوای  تصرف عدوانی به صورت حقوقی مطرح  شود، شما نمی توانید مجددا به روش کیفری اقدام کنید. این در حالی است که دعاوی کیفری را می توان دوباره به روش حقوقی پیگیری کرد. بنابراین، ضروری به نظر می رسد که برای دعاوی تصرف عدوانی از یک وکیل زمین و مستغلات مجرب مشورت گرفته شود. چرا که نحوه پیگیری پرونده و اثبات حقوق شما در هر یک از روش ها متفاوت است. در صورت نیاز می توانید از مشاوره با بهترین وکیل کیفری در تهران نیز بهره مند گردید.

دعوای خلع ید

از دیگر دعاوی ملکی که برای حل و فصل آن نیاز است از تجربیات و راهنمایی های یک وکیل زمین و مستغلات حرفه ای استفاده نمود، دعوای خلع ید می باشد. در دعوای خلع ید، مالک از تصرف ملک خود توسط متصرف غیر قانونی به مراجع قضایی شکایت می کند. در واقع، ابتدا متصرف به صورت غیر قانونی و بدون اجازه مالک  از ملک استفاده می نماید، و از پس دادن ملک به مالک  خودداری می کند.

اکثر مردم دعاوی خلع ید را با تصرف عدوانی به اشتباه می گیرند و به همین علت قادر نیستند از حقوق قانونی خود به خوبی دفاع نمایند.به منظور مطالعه بیشتر کلیک کنید: خلع ید

تقسیم مال و افزار ملک مشاع

وکیل زمین و مستغلات اذعان می دارد: تقسیم مال و افزار ملک مشاع زمانی مطرح می شود که یک ملک به دلایل مختلف از قبیل ارث از متوفی و یا خرید همزمان بین چندین نفر مشترک باشد. چنانچه هیچ یک از شرکا برای تقسیم ملک به توافق نرسند، بهتر است برای حل اختلاف و آگاهی از مقررات افراز املاک مشاع یا فروش ملک از یک وکیل املاک متخصص در زمینه املاک مشورت بگیرند.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما