وکیل راهنما

وکیل راهنما

وکیل راهنما و یاری رسان افراد در حل مشکلات حقوقی است. وکیل ملکی کسی است که از طرف شخص دیگری اعم از حقوقی یا حقیقی  به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می‌ شود. همانطور که  می ‌دانیم در زندگی امروزه و جوامع مدرن اکثر کارها به شکل کاملا تخصصی انجام شده و برای انجام آن به نیروی کار متخصص نیاز است. برای مسائل حقوقی نیز مشورت با مشاور حقوقی یا وکیل ضروری است. چرا که اگر افراد بدون مشورت با یک متخصص حقوقی اقدام به شکایت و طرح دعوا نمایند، ممکن است وقت زیادی را در فرآیند پرونده از دست بدهند و در نهایت نیز نتیجه ی خوب و موفقیت آمیزی را به دست نیاورند. امروزه برخی از وکلا به شکل کاملا تخصصی در یک حوزه ی به خصوص فعالیت  می نمایند. در ادامه قصد داریم در این باره بیشتر صحبت نماییم.

وکیل راهنما و راه های ارتباطی
وکیل راهنما

انواع وکلا

وکیل مهاجرت:

هر ساله میلیون‌ها نفر به کشورهای دیگر مهاجرت می ‌کنند. این افراد در پروسه ی مهاجرت سوالات گوناگونی برایشان به وجود می آید. مهاجرت یکی از پیچیده‌ ترین کارهای قانونی است و دستیابی به رویای مهاجرت بدون مشورت با افراد خبره و باتجربه در امور مهاجرت می ‌تواند دشوار باشد. وکیل راهنما و مشاور شما در پروسه ی مهاجرت وکیلی است که از اطلاعات لازم در این زمینه برخوردار باشد. وکیل ملک مهاجرت از جزئیات تمام هزینه‌ های مربوط به فرایندهای لازم برای مهاجرت مطلع است و قادر است مطابق با قوانین مهاجرت کار، شما را پیش ببرند.

وکیل املاک:

در حال حاضر خرید و فروش ملک بیش از گذشته انجام می شود. معاملات ملکی بسیاری به سبب آن بسته می شود. در این حین ممکن است دعاوی ملکی بسیاری به وجود آید.

دعاوی ملکی به طور معمول به دلیل نوع ماهیت و شکل خود طولانی بوده و نیازمند تسلط به قوانین ثبتی دارد. این امر برای افراد عادی ممکن نیست.

در بسیاری از موارد، افراد بدون استفاده از وکیل راهنما خودشان به تنهایی سعی در حل و فصل پرونده و مشکل حقوقی خود می کنند .طبیعتا به علت نداشتن تجربه و دانش لازم در این راه ناکام می مانند. زمان و هزینه های بسیاری را از دست می دهند. به همین علت مشاوره با یک وکیل ملکی در زمان وقوع دعاوی ملکی امری بسیار ضروری و واجب است. مشاوره با وکیل ملکی می ‌تواند در این زمینه هم خسارات ناشی از تاخیر را کاهش دهد. پرونده را با استفاده از تجارب و تخصص خویش به سمت پیروزی ببرد.

 

وکیل خانواده:

وکیل خانواده وکیلی است که به شکل کاملا تخصصی در مواردی همچون طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت، الزام به تمکین و. .. فعالیت می کند. در بسیاری از پرونده های خانواده به خصوص طلاق، دیده شده است که زوجین آسیب‌ های زیادی را متحمل شده اند . اگر وکیل خانواده درزمینه روانشناسی نیز حرفه ای باشد می تواند این بار عصبی را کاهش دهد. وکیل خانواده می تواند  تحت عنوان یک دوست و هم صحبت علاوه بر حل کردن مشکلات حقوقی مشکلات روحی افراد را نیز درمان نماید.  

وکیل چک و سفته:

برخی از وکیل دادگستری به طور تخصصی بر روی دعاوی وصول مطالبات اعم از چک، سفته، رسید بانکی و یا سند عادی فعالیت می کنند. در این زمینه از تبحر خوبی برخوردار هستند. گاهی ممکن است در متن چک و ظهر نویس چک اطلاعات غلط و نادرستی وارد شود . علت ورود این داده ها اغفال و فریب دادن دارنده چک باشد، در این مواقع است که یک وکیل چک برگشتی باید بتواند علاوه بر اینکه وجه چک را مطالبه می کند در خصوص عناوینی چون کلاهبرداری، سرقت و یا جعل در سند تجاری از موکل خود دفاع نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با وکیل متخصص به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید:

021-28425688 و 09121575588

blank
HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما