ارزش اثباتی اقرارنامه عادی چیست؟

اقرارنامه در انتقال سهام

در مقاله پیش رو بر آنیم تا به بررسی ارزش اثباتی اقرارنامه عادی بپردازیم و دادنامه ای را ضمیمه این بررسی نماییم. در صورت نیاز می توانید با استفاده از راه های ارتباطی از مشاوره با بهترین وکیل در تهران متخصص در این حوزه، بهره مند گردید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

اقرارنامه عادی

در بحث ارزش اثباتی اقرارنامه عادی بهتر است ابتدا با معنی اقرارنامه آشنا شویم. از لحاظ حقوقی، اقرانامه متنی است که در آن شخصی به کاری کرده اعتراف کرده باش. همچنین باید این متن به امضای شخص رسیده باشد. بعضا در بحث حقوق تجارت متنی از قرار زیر است:

  • شخصی چیزی را به کسی واگذار کند.
  • از مالکیت چیزی سر باز زند.
  • به کسی مسئولیتی را از جانب خودش بدهد یا از مسئولیتی سر باز زند.
  • موقعیتی را به کسی واگذار کند.
  • وکالتی را به شخصی بدهد.
  • صحبتی یا اظهاری در ارتباط با انتقال سهامش داشته باشد.

در زمینه امور ملکی نیز این متن تنظیم میشود و کارایی دارد. برای مطالعه بیشتر می توانید به بررسی این موضوع در زمینه ملکی و قرارداد های ملکی نیز مراجعه کنید. همچنین از مشاوره با بهترین وکیل ملکی در تهران بهره مند گردید.

ارزش اثباتی اقرارنامه عادی

در بحث ارزش اثباتی اقرارنامه عادی باید بدانیم که تاریخ اقرارنامه عادی، صرفاً نسبت به طرفین آن معتبر است. بنابراین نمی توان بر اساس آن، انتقال سهام به شخص ثالث را باطل کرد. با استناد به ماده 1305 قانون مدنی و ماده 40 قانون تجارت، نمونه ای از دادنامه حقوقی را در در این بحث، ارائه می دهیم.


به منظور مشاوره تخصصی با محمد حاجیلو، با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری تماس حاصل نمایید: 09121275588 و 02128425688


دادنامه اثبات ارزش اقرارنامه عادی

در این بخش، رای صادر شده از شعبه 10 دادگاه تجدید نظر تهران را در بحث ارزش اثباتی اقرارنامه عادی در انتقال سهام شرکت را مورد بررسی قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

ارزش اثباتی اقرارنامه عادی

blank
HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما