فهرست بستن

بهترین وکیل برای طلاق

بهترین وکیل برای طلاق

بهترین وکیل برای طلاق در پروسه ی جدایی زوجین بسیار حائز اهمیت است. وکیل با تجربه برای طلاق فردی می باشد که نسبت به کلیه قوانین خانوده و رویه قضایی در این زمینه اطلاعات کافی و به روز داشته باشد. علاوه بر این نیاز است که با صداقت، وجدان کاری و دلسوزانه به موکل خود در این امر کمک نماید. در ادامه ی مطلب قصد داریم در این خصوص بیشتر صحبت نماییم:

چرا انتخاب بهترین وکیل برای طلاق حائز اهمیت است

بر طبق قانون، حق طلاق به زوجین تعلق دارد اما برای اینکه زن بتواند از همسر خود طلاق گرفته و جدا شود حتما باید یک سری شرایطی برای این کار وجود داشته باشد. یکی از این شرایط وکالت در طلاق    می باشد که ممکن است مرد به زن اعطا کرده باشد. با این حال در خیلی از شرایط زنان قادر نیستند و نمی ‌توانند به آسانی از همسر خود طلاق بگیرند به همین علت حضور یک وکیل باتجربه و کاردان در این لحظه می تواند بسیار راهشگا بوده و در حل مشکل کمک نماید. با مشاوره  کمک گرفتن و بهره بردن از راهنمایی های یک وکیل متخصص و واجد شرایط د امر طلاق این امکان وجود خواهد داشتکه روند رسیدگی به طلاق عادلانه تر طی شود، به گونه ای که هردو طرف به خواسته‌های خود برسند و حقوق هیچ یک از آن ها پایمال نشده و از بین نرود.

در برخی شرایط  دیگر به خصوص هنگامی که زن و شوهر دارای فرزند و یا فرزندانی نیز هستند     پروسه ی فرآیند طلاق بسیار پیچیده و مشکل تر خواهد شد. برای طلاق طرفین موظف می باشند که در مورد همه ی عوامل زندگی تصمیم گیری نمایند. به عنوان مثال حتما باید تکلیف حضانت فرزندان، مهریه و نفقه زن و یا بسیاری از مسائل دیگر تصمیم گرفته شود. در همین راستا ضروری است که از یک وکیل طلاق مجرب و دانا که تجربه زیادی در امور خانواده و مساله طلاق دارد کمک بگیرید. حضور یک وکیل دانا و باتجربه در مسیر طلاق و جدایی به زوجین کمک می‌ نماید تا در این مسیر کم ترین فار روحی را متحمل شوند و در کنار این جدایی، هیچ حقی از آن‌ها از بین نرفته و ضایع نشود.

  ویژگی های عمومی همه وکیلان

متضمن موفقیت در تمامی امورات دادگاهی برخورداری از دانش و تجربه و همچنین اشراف کافی به قوانین موجود است. انتخاب بهترین وکیل برای طلاق می تواند زمان انجام پروسه ی فرآیند طلاق را بسیار کاهش دهد و از آنجایی که ارزش و وقت و زمان بسیار بالا است بر اهمیت انتخاب یک وکیل کاردان و باتجربه برای این کار می افزاید. تجربه و تخصص یک وکیل را شما قادر هستید که از روی پرونده های به اتمام رسانده ی گذشته ی او سنجیده و تلیل نمایید. هر چقدر تعداد موفقیت های یک وکیل در پرونده های متعدد بیشتر باشد یعنی تجربه ی او بالا است و با خیالی آسوده می توانید پرونده را به او بسپارید. شهرت و معروفیت وکیل عامل دیگریست که نشان دهنده ی تخصص وکیل می باشد.

یکی از ویژگی های مهم یک وکیل خوب برای پروسه  طلاق این است که هزینه ی مقبول و متعادلی را با توجه به سوابق رزومه  کاری و کلیه  موفقیت های کسب شده ی خود در گذشته طلب نماید. با توجه به اوضاع اقتصادی خانوارها، هزینه یکی از ارکان مهم زندگی روزمره ی افراد در هر حوزه و کاری محسوب می شود و حوزه ی طلاق نیز از این قاعده مستثنی نیست. 

ویژگی دیگر یک کیل خوب صداقت و وجدان کاری او می باشد. به عبارتی وکیل باید دلسوزانه به موکل خود در امورات کمک نماید و هرگونه اطلاعات و راهنمایی های لازم در خصوص قانون و رویه ی کار را در اختیار او قرار دهد.

Posted in خانواده

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما