وکیل یاب

وکیل یاب

وکیل یاب چیست

وکیل یاب یک سامانه هوشمند برای جست و جو و پیداکردن وکیل است. یکی از بزرگ ترین بانک های اطلاعاتی مربوط به وکلا است که در آن می توانید با فیلترهای گوناگون اقدام به جست و جو وکیل پایه یک دادگستری ، وکیل املاک یا همان وکیل ملکی در شهر خود نمایید.

همانطور که می دانید این روزها افراد بیشتر از گذشته درگیر مسائل و مشکلات حقوقی می شوند . برای حل و فصل آن ها باید با افراد با تجربه و حرفه ای صحبت نمایند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند. در صورتی که فرد خود بخواهد به تنهایی اقدام به رفع مشکل حقوقی به وجود آمده نماید از آنجایی که دارای دانش و توانمندی های لازم نمی باشد در این مسیر ناکام می ماند و پول و زمان بسیاری را از دست می دهد و به همین علت حتما باید با وکیلی مجرب و کاردان مشورت کند.

یکی از دغدغه های افراد به هنگام برخورد با مشکلات حقوقی، پیدا کردن کسی است که از تبحر و مهارت کافی برخوردار است. خوشبختانه با پیشرفت فناوری و اینترنت شما تنها با یک کلیک قادر هستید که به اطلاعات سوابق و رزومه وکیل ملک موردنظر خود دسترسی داشته باشید و در صورت تایید صلاحیت، پرونده ی خود را به وی بسپارید. البته برای مشکلات و سوالات حقوقی ساده و جزئی و کم ریسک راهکارهای دیگری نیز پیش روی شما قرار دارد که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم نمود:

وکیل یاب - وکیل ملکی - وکیل پایه یک دادگستری
وکیل یاب – وکیل ملکی – وکیل پایه یک دادگستری
دفتر حقوقی محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری اعم از ملکی - تجاری 
ورشکستگی - انحصار وراثت - خانواده و غیره می باشد.
تماس بگیرید:09121275588 و 28425688-021

مشاوره تلفنی

در حال حاضر موسسات حقوقی بسیاری هستند که خدماتی را تحت عنوان مشاوره تلفنی به افراد ارائه    می نمایند. به موجب این خمات افراد قادرند که در هر تایمی در طول روز با وکیل خود در ارتباط باشند. مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند. مشاوره تلفنی چندین مزیت عمده را برای افراد به همراه دارد. اول آنکه از آنجایی که نیازی به مراجعه حضوری به دفتر وکیل املاک نیست، صرفه جویی های بسیاری در وقت و هزینه صورت می گیرد. مزیت دوم آن است که امکان ارتباط با چندین وی وجود دارد. برای استفاده از مشاوره تلفنی باید دو نکته ی مهم را در نظر گرفت:

  1. بهتر است که تماس گرفتن در اول روز صورت گیرد چرا که وکلا در پایان روز به علت آنکه به افراد بسیاری مشاوره داده اند دچار خستگی ذهنی شده اند و بازدهی آنان در آخر روز به شدت کاهش یافته است وکیل ملک و ممکن است نتوانند مشاوره و راهنمایی خوبی در اختیار شما بگذارند.  
  2. تا جایی که ممکن است شرج پرونده و سوال به صورت مختصر و در عرض دو الی سه دقیقه انجام شود. طولانی کردن زمان مشاوره فقط از کیفیت آن کم می کند.

مشاوره آنلاین

گفت و گو آنلاین نیز همچون مشاوره تلفنی خدمت باارزشی است که این روزها با گستترش اینترنت، محبوبیت بسیاری پیدا نموده است. مشاوره آنلاین همانطور که از اسمش مشخص است در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی انجام می شود. دقیقا همان مزیت های مشاوره تلفنی را دارا می باشد . اما در مشاوره تلفنی به علت آنکه صدای وی شنیده می شود حس اعتماد بیشتری شکل می گیرد. دعاوی ملکی از آنجایی که امکان سوءاستفاده افراد سودجو در این روش وجود دارد بهتر است وکیل خوب ملک که از قبل از استفاه از مشاوره آنلاین، به وب سایت وکیل خوب املاک ( وکیل پایه یک دادگستری) و همچینن موسسه حقوقی مراجعه شود و از صحت اعتبار دعاوی ملکی آن اطمینان حاصل شود.  

 

معایب مشاوره تلفنی و آنلاین

گفت و گوی آنلاین و مشاوره تلفنی هر دو برای مشکلات و پرونده های جزئی و ساده مناسب هستند. در صورتی که پرونده پیچیده و پرپیچ و خم باشد و نیاز باشد که وی از نزدیک پرونده و مستندات آن را مشاهده نماید، راهکار خوبی نخواهد بود. باید به شکل حضوری به دفتر وی مراجعه شود.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما