وکیل پایه یک و سه دادگستری

بهترین وکیل در تهران

این مقاله به وکیل پایه یک و سه دادگستری اختصاص دارد. در خلال آن با تفاوت های وکیل پایه ی و وکیل پایه سه آشنا می شویم و نقش دو وکیل متخصص را در حوزه های مختلف بررسی می کنیم. ضمن این مقاله راه ارتباطی با بهترین وکیل در تهران نیز ارائه خواهد شد. می توانید از راه های مربوطه به جهت مشاوره سریع و آسان، بهره مند گردید. با ما همراه باشید.

تفاوت وکیل پایه یک و سه دادگستری

اگر اخیرا درگیر یک پرونده ی حقوقی شده اید احتمالا این سوال به ذهنتان خطور پیدا کرده که چه تفاوتی بین وکیل پایه یک و سه دادگستری وجود دارد؟ کدام یک برای حل و فصل پرونده بهتر است؟ برای پاسخ باید بگوییم که وکلای پایه سه معمولا از تبحر کافی برای شرکت در جلسات دادگاه برخوردار نیستند.

البته این بدین دلیل است که تجربه ی آن ها بسیار کمتر از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. دیگر آنکه اعتبار پروانه آنها به اندازه وکلای کانون وکلا نیست. به همین دلیل لازم است که پرونده ی حقوقی خود را به دست یک وکیل پایه یک بسپارید.

در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص  دو نمونه از مهم ترین خدماتی که یک وکیل پایه دادگستری در تهران می تواند ارائه دهد صحبت نماییم.

تفاوت وکیل پایه یک و سه دادگستری

به منظور مشاوره با محمد حاجیلو، با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری تماس حاصل نمایید: 09121275588 و 02128425688


وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور خانواده

پس از بررسی تفاوت بین وکیل پایه یک و سه دادگستری در این بخش به ایفای نقش اساسی وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور خانواده می پردایم. یک وکیل پایه یک دادگاه خانواده از امور حقوقی خانواده از جمله مهریه، مطالبه مهریه از دادگاه، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و زوجه، امور نفقه، شرط نصف دارایی، فسخ نکاح و الزام به تمکین، اعسار از پرداخت مهریه، حضانت، رجوه، عده، اذن پدر در ازدواج، جهیزیه، ازدواج دائم یا موقت و صیغه، ازدواج مجدد، اجرت المثل دوران زوجیت، اهدای جنین، حضانت فرزندان و … کاملا واقف است.

وی قادر است که تمامی مشکلات بین زوج و زوجه را حل و فصل نماید. نکته ی قابل توجه آنکه تمامی وکلا قادر هستند که وکالت همه پرونده های حقوقی رابر عهده گیرند. ولی وکیلی که به عنوان وکیل پایه یک دادگاه خانواده شناخته میشود، تسلط و آشنایی بیشتری با مسائل و امور خانواده دارد.

از ویژگی های مهم در تفاوت میان وکیل پایه یک و سه دادگستری در دادگاه خانواده، تخصص و تجربه او در این زمینه است. وکیل پایه یک دادگاه خانواده با تجربه می تواند با ارائه مشاوره های تخصصی منافع موکل را حفظ کند. همچنین در تصمیم گیری های سخت و پیچیده بهترین راهکار را به موکل خود دهد. اما این نکته بسیار مهم است که اگر به دلیل درگیری پرونده وارد فاز کیفری شود، مراجعه به بهترین وکیل کیفری در تهران باید در اولویت شما قرار بگیرد.

وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور ملکی

زمانی که افراد با مشکلات حقوقی در خصوص ملک و زمین روبرو می شوند نیاز به فردی متخصص در زمینه حل و فصل دعاوی ملکی دارند. تا با مشاوره و راهنمایی های او به حقوق خود برسند. در اصل بهترین وکیل ملکی در تهران و شهرستانها در دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول تخصص دارد. دانش و تخصص یک وکیل خوب در امور ملکی، حقوقی، کیفری و ثبت مربوط به املاک باعث می شود تا درصد موفقیت پرونده ملکی بیشتر باشد.

در جهت بررسی تفاوت میان وکیل پایه یک و سه دادگستری در امور ملکی، باید به این نکته توجه بسیاری داشت که وکیل املاک سابقه زیادی در دعاوی مربوط به املاک دارا باشد. چرا که تجربه در این گرایش از علم حقوق بسیار بیشتر از سایر حوزه ها دارای اهمیت می باشد.

همانطور که مشخص است دعاوی مربوط به املاک از جمله دعاوی پرهزینه و بسیار مهم است. با توجه به افزایش قیمتهای املاک  موضوع دعاوی مربوطه بسیار ارزشمند می باشد. بدیهی است هرچه تجربه وکیل متخصص ملکی در این دعاوی بیشتر باشد، نحوه دفاع دقیق تر و کامل تر خواهد بود. طبیعتا و به طور حتم یک وکیل جوان تازه کار، نمی تواند پروندهای سنگین ملکی را حل و فصل نماید. در نتیجه برای این کارها حتما لازم است که از بهترین وکیل پایه یک دادگستری برای رسیدگی به پرونده استفاده نمود. تا در سریعترین زمان و بهتریم نحو ممکن نتیجه گرفت.

blank
HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما