تماس با ما

وکیل‌پایه‌یک‌داد‌گستری،وکیل ملکی،وکیل ورشکستگی

دفتر وکالت محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری و همکاران

با توجه به تخصصی تر شدن علم حقوق، دفترحقوقی محمد حاجیلو و همکاران ، با حضور زبده ترین وکلای دادگستری و با در اختیار داشتن زنجیره ای گسترده از همکاران داخلی و بین المللی در تمامی امور، آماده ارائه ی خدمات حقوقی، زیرنظر تیم های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی،دعاوی طلاق و مطالبه مهریه،کمک به تنظیم امور قانونی ثبت شرکتها، وصول مطالبات، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی و ارایه ی خدمات ورشکستگی می‌باشدهمکاران دفتر حقوقی محمد حاجیلو

وکیل محمد حاجیلو
وکیل محمد حاجیلو
وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی
بهاره فیض
وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق اقتصادی
وکیل پایه یک و سه دادگستری
لاله ولی نیا
وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق بین الملل

رسیدگی تخصصی به پرونده های ملکی

محمد حاجیلو - وکیل ملکی در تهران وکیل پایه یک دادگستری
محمد حاجیلو – وکیل ملکی در تهران وکیل پایه یک دادگستری

امروزه از رایج ترین دعاوی می توان به دعاوی ملکی و دعاوی مربوط به املاک (اموال غیر منقول) اشاره کرد زیرا یکی از روش های سرمایه گذاری خرید و فروش ملک است.  بدیهی است تبادل مالی بسیاری در این معاملات صورت می گیرد.در بحث حقوقی دعاوی مربوط به زمین و ساختمان و املاک را دعاوی ملکی می نامیم. علت بسیاری از این دعاوی عدم کمک گرفتن از وکیل متخصص ملکی می باشد. در این رابطه وکیل در ارتباط با دعاوی حقوقی با استفاده از علم و تجربه ی کافی اقدام به ارائه خدمات حقوقی برای موکلین خود میکند.باید در نظر داشت که با کمک گرفتن از یک وکیل متخصص ملکی می توان اشتباهات رایج در دعاوی ملکی را به صفر رساند.

همکاری با شرکت های تجاری

وکیل قرارداد تجاری در تهران وکیل پایه یک دادگستری
وکیل قرارداد تجاری در تهران وکیل پایه یک دادگستری

اغلب شرکت های بزرگ برای امور شرکت در کنار سیستم مدیریتی خود به منظور جلوگیری از بروز مشکلات قانونی داشتن وکیل را بسیار ضروری میدانند. امور تجاری شامل امور تاجر، امور شرکت ها، اسناد تجاری، ورشکستگی تاجر و شرکت‌های تجاری، انعقاد قراردادهای تجاری و بازرگانی، دعاوی بین شرکت و شرکا، معاملات تجاری و معاملات بین المللی تجاری، اعتبارات اسنادی، قراردادهای حمل و نقل بین المللی ،سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم خارجی و…  می باشد.

امروزه کسب و کار و تجارت به قدری توسعه یافته است که در امور تجاری نیازبه وکیل امری بدیهی است.

هرکدام از امور تجاری ذکر شده نیازمند بررسی و تجربه کافی میباشد پس میتوان نتیجه گرفت که وکیل تجاری باید بر این امور تسلط لازم را داشته باشد.


تماس باما