وکیل مجرب ملک

وکیل مجرب ملک

وکیل مجرب ملک فردی است که می تواند برای حل و فصل دعاوی و پرونده های مرتبط با ملک و مستغلات به شکل کاملا تخصصی وارد عمل شده و با تکیه بر دانش و تجربیات خویش آن ها را حل و فصل نماید. با توجه به گستردگی دعاوی ملکی، وکیل ملک باید از پیچیدگی های موضوعات مربوط به این پرونده ها اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به درستی به آن ها رسیدگی نماید. همچنین وکیل ملکی با اشرافیت به آیین نامه ها و قوانین مربوط به املاک و مستغلات، می تواند تمام جوانب موضوع دعوا را سنجیده و بر حسب مورد موکل خود به دفاع از او بپردازد.

خرید و فروش املاک همواره سودآوری بالایی داشته و از این رو افراد بسیاری برای بهبود وضع مالی خود به سود ناشی از خرید و فروش املاک حساب می کنند. این خرید و فروش می تواند در سطوح گسترده انجام شود یا فردی اقدام به خرید و فروش یا معاوضه ملک محل سکونت خود نماید. در صورتی که هر یک از طرفین معامله به حقوق خود واقف بوده و به وظایف خود به درستی عمل نمایند، مشکلی در معامله به وجود نمی آید اما گاهی اوقات یکی از طرفین به علت موارد مختلفی قص سوءاستفاده از طرف دیگر را داشته و سبب بروز مشکلاتی در این خصوص می شود که در این صورت فرد شاکی می تواند وکالت دعاوی ملکی خود را به وکیل امور ملکی واگذار کند.

 

ویژگی های وکیل مجرب ملک

از جمله ویژگی های مهم یک وکیل ملکی خوب می توان به دانش حقوقی متناسب با نوع حرفه ی تخصصی اشاره نمود. از آن جایی که حوزه ی وکالت املاک گسترده بوده و دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی را شامل می شود، وکیل انتخابی توسط شما بایستی با قوانین و مقررات، نظرات دکترین حقوق، روال رایج در دادگاه ها و آرا وحدت رویه ی مربوط به آن آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند در دادگاه از شما دفاع نماید.از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل ملک می توان میزان تجربه ی وی در دعاوی ملکی را نام برد. تجربه و سابقه ی وکالت وکلای ملکی می تواند از جمله نکات مهمی باشد که بایستی حتما به آن توجه کنید چرا که وکلای ملکی با تجربه ای که سابقه ی وکالت در این زمینه را دارند شانس موفقیت بیشتری نیز خواهند داشت.

چرا باید به وکیل مجرب ملکی مراجعه نماییم

نحوه ی طرح دعوا و شکایت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، در روند رسیدگی به آن بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا می‌تواند منفعت و یا ضرر افراد را تغییر دهد. بنابراین برای عدم ایجاد مشکلات احتمالی در دعاوی ملکی بهتر است پیش از هر گونه اقدامی، با یک وکیل ملکی مجرب مشاوره کرده و از نظرات و کارهایی که وی می تواند برای دعوای شما انجام دهد آگاهی پیدا کنید .همچنین از آن جایی که ممکن است در دعاوی ملکی حقوق طرفین دعوا جا به جا شود و به این طریق روند رسیدگی به پرونده دچار اختلال شود، پیشنهاد می کنیم این قبیل امور حقوقی خود را به متخصصین این حوزه سپرده تا طرح دعوا را به درستی انجام داده و پیگیری های لازم را انجام دهند.

هزینه یک وکیل مجرب ملک چقدر است

این موضوع کاملا بستگی به میزان تجربه و توانایی‌های وکیل ملک و کاری که شما می‌خواهید انجام دهید دارد. در بعضی موارد وکیل ملک به صورت ساعتی حقوق دریافت می‌کند و در مواردی نیز برا‌ی هر پروژه مبلغ دریافتی متفاوتی دارد.اما نکته ی قابل توجه آنکه در بیشتر موارد هزینه‌هایی که برای استفاده از یک وکیل ملک خوب پرداخته می‌شود در مقابل سودی که از این کار می‌برید بسیار ناچیز است. فراموش نکنید که املاک و مستغلات گاهی شامل کل دارایی‌های یک فرد می شود و محافظت از این دارایی نیازمند استفاده از افراد آگاه و مجرب است.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما