وکیل با هزینه مناسب

وکیل قیمت مناسب

وکیل قیمت مناسب جزو مواردی است که افراد درگیر مشکلات و پرونده ی حقوقی در پی آن می باشند چرا که از عهده ی پرداخت هزینه های گزاف برخی از وکلا برنمی آیند. بیکاری فشارهای اقتصادی و گرانی و… همگی جزو عواملی هستند که افراد را در مضیقه ی اقتصادی قرار می دهند. مشکل از جایی شروع می شود که این افراد درگیر یک سری مشکلات و موضوعات قضایی می شوند و از آنجایی که خود از اطلاعات حقوقی برخوردار نیستند نیازمند وکیل ملکی می باشند تا آن ها را در این مسیر راهنمایی کند. در چنین شرایطی وکیل قیمت مناسب و باوجچدان و منصف بهترین گزینه برای اینگونه افراد می باشد.

 

اخذ وکیل هزینه مناسب و ارزان

باور غلطی که در میان جوامع رایج شده است این است که به طورکلی خدمات با قیمت پایین و ارزان از کیفیت لازم برخوردار نیستند. نکته ی قابل توجه این است که که زمانی ‌که ما می ‌گوییم وکیل ملک، قیمت مناسب است و حق الوکاله‌ ی او مناسب ‌تر و کمتر از سایر حق ‌الوکاله ها هست به این معنا نیست که وکیل کم تجربه و یا تازه کار است  بلکه برای اینکه موکلین رضایت داشته باشند و بتوانند به ‌حق خود در موضوعات قضایی برسند این وکلا هزینه هایی کمتر از سایرین از موکل خود دریافت می نمایند.  

 

وکیل تلفنی و آنلاین

وکیل تلفنی وآنلاین خدمات با ارزشی هستند که از سوی موسسات حقوقی بسیاری به افراد ارائه می شود. این خدمات اغلب رایگان و یا با هزینه ای بسیار کم هستند و برای آن دسته از افرادی که دارای مشکلات و سوالات حقوقی مختصر و کم ریسک هستند مناسب می باشد. در ادامه در خصوص این دو شیوه وکالت بیشتر صحبت خواهیم کرد:

مشاوره حقوقی آنلاین

در حال حاضر اینترنت گسترش بسیار زیادی کرده است و خیلی از مشاغل امروزه به شکل اینترنتی فعالیت می کنند. موسسات حقوقی و دفاتر وکالت نیز با ایجاد صفحات مجازی و اکانت‌های مختلف در انواع شبکه های اجتماعی اقدام به ارائه خدماتی نظیر پست‌ها و مطالب حقوقی، مشاوره حقوقی آنلاین و … می ‌نمایند. این نوع از مشاوره حقوقی رایگان می ‌تواند برای سوالات کوتاه و با درجه اهمیت پایین مناسب باشد. به عنوان مثال زنی که می‌ خواهد که مقدار مهریه خود به نرخ روز مطلع گردد و یا فردی که به دنبال دانستن مقدار مجازات جرمی خاص است می تواند از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین استفاده نماید.  

مشاوره حقوی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی در مقایسه با مشاوره حقوقی آنلاین دارای مزایای بیشتری می باشد. در مشاوره حقوقی تلفنی به دلیل مکالمه گفتاری و عدم نیاز به تایپ می ‌توان مسائل را بهتر و با توضیحات بیشتری برای شخص مشاور توضیح داد. علاوه بر این مشاور نیز قادر است به طور کامل بر روی مشاوره حقوقی خود تمرکز کرده و پاسخ را در ساده ترین شکل ممکن اعلام نماید. همچنین موکل با شنیدن صدای فرد مشاوره دهنده احساس بهتری نسبت به روند مشاوره حقوقی خواهد داشت. در مشاوره حقوقی تلفنی امکان طرح سوالات مختلف وجود دارد و شاید بتوان گفت بهترین نوع مشاوره حقوقی رایگان همین روش است.

 

محدودیت های مشاوره حقوقی تلفنی

علی الرغم مزایایی که برای مشاوره حقوقی تلفنی ذکر کردیم باید بگوییم که این روش معایب و   محدودیت هایی نیز دارد. یکی از این محدودیت‌ها عدم بررسی دقیق اوراق و مدارک و اسناد پرونده است. هر چند که شاید بتوان با استفاده از شبکه های مجازی این مدارک را برای وکیل ملکی و یا مشاور ارسال نمود اما زمانی که حجم مدارک زیاد باشد و یا عکس‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشد، بهتر است از مشاوره حقوقی حضوری استفاده شود که طبعا در این شرایط می ‌بایست حق المشاوره وکیل ملک پرداخت گردد.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما