وکیل تلفنی

وکیل تلفنی 24 ساعته رایگان

وکیل تلفنی جزو خدماتی است که از سوی موسسات حقوقی ارائه می شود. احتمالا بارها برایتان پیش آمده که درگیر یک مشکل حقوقی کوچک و جزئی شده اید.یا سوالات حقوقی بسیاری در ذهن دارید. اما به علت مشغله های کاری فراوان و کمبود وقت فرصت مراجعه ی حضوری به دفتر وکیل و یا موسسه حقوقی را ندارید. با استفاده از خدمات وکیل تلفنی به آسانی قادر خواهید بود در ساعات کاری با وکیل ملک یا با وکیل متخصص در امور موردنظرتان در ارتباط باشید و کلیه سوالات حقوقی خود را بپرسید.

مزایای وکیل تلفنی

  1. مشاوره حقوقی تلفنی در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار سریع تر بوده و نیازی به گرفتن وقت قبلی ندارد.
  2. امکان مشاوره حقوقی با چندین وکیل و انتخاب بهترین وکیل برای قبول وکالت پرونده
  3. خیلی از افراد درگیر مشکلات حقوقی هستند اما توان پرداخت حق الوکاله وکیل را ندارند. همانطور که می دانید هزینه مشاوره به صورت حضوری با یک وکیل دعاوی ملکی بسیار بالا می باشد ولی در روش مشاوره حقوقی تلفنی این هزینه بسیار کم و گاهی کاملا رایگان است.

نکات استفاده از خدمات تلفنی وکیل

  1. برای استفاده از خدمات وکیل تلفنی بهتر است در ساعات کاری در روز تماس صورت بگیرید . وکلا در پایان روز کاری به علت آنکه به افراد بسیاری مشاوره داده اند دچار خستگی ذهنی شده اند. کارایی شان افت پیدا خواهد کرد و شاید نتوانند راهکار و مشاوره خوبی به شما ارائه دهند.
  2. هنگامی که در حال شرح پرونده و مشکلات خود هستید باید به گونه ای خلاصه وار این کار انجام شود. در واقع بهتر است پرونده خود را به گونه ‌ای مطرح کنید که ظرف دو الی سه دقیقه بتوانید سوالات خود و جنبه‌های مختلف پرونده را به طور مختصر برای وکیل تلفنی مطرح کنید. سپس منتظر پاسخ بمانید. طولانی کردن زمان طرح سوال موجب پایین آمدن کیفیت مشاوره می ‌گردد.  
  3. به عنوان نکته ی پایانی باید گفت که تحت هر شرایطی خودتان شخصا با وکیل تماس گرفته و صحبت نمایید. عده ی بسیاری هستند که به علت ترس، خجالت و یا هر دلیل دیگری از افراد دیگر تقاضا می‌ کنند که با وکیل املاک صحبت نماید. این امر ممکن است، باعث می‌شود که پرونده به طور کامل درست به وکیل انتقال نیابد و از طرفی پاسخ توسط فردی که با وکیل دعاوی ملکی صحبت کرده به طور ناقص به شما انتقال یابد.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین از دیگر خدمات باارزش موسسات حقوقی است. امروزه موسسات حقوقی با طراحی وب سایت و شبکه های اجتماعی، یک پل و راه ارتباطی میان وکلا و افراد ایجاد کرده اند. تمامی کسانی که با مشکل حقوقی مواجهه شده اند و یا سوال حقوقی در ذهن دارند بتوانند با وکلا در ارتباط باشند. مزیت وکیل املاک آنلاین نیز همانند وکیل تلفنی است. استفاده از خدمات وکیل آنلاین می باشد. دعاوی ملکی همچنین از آنجایی که مراجعه حضوری صورت نمی گیرد در زمان شما صرفه جویی بسیاری خواهد شد.

آیا استفاده از وکیل تلفنی و آنلاین سودمند است؟

باور بسیار غلطی که در بین افراد رایج شده است این است که خدمات وکیل تلفنی و آنلاین اغلب بی کیفیت بوده و کارساز نیست. در پاسخ باید بگوییم که چنانچه مشکل پرونده ی شما جزئی باشد به راحتی می توانید با کمک خدمات وکیل تلفنی و آنلاین آن را حل و فصل نمایید. اما اگر پرونده پیچیده و پر پیچ و خم باشد طبیعتا با یک تماس ساده و یا ارتباط آنلاین با وکیل نمی توان پرونده را پیش برد . در چنین شرایطی حتما باید حضورا به نزد وکیل مراجعه نمود. وکیل از نزدیک مستندات پرونده را مشاده نماید و اقدامات لازم را انجام دهد.

در صورت نیاز به هرگونه مشا.ره می توانید به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید:

021-28425688 و 09121575588

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما