تماس با ما

وکیل انحصار وراثت در تهران صفر تا صد!

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

انحصار وراثت از اموری است که همه افراد یک بار در زندگی با آن رو به رو می شوند. پایان یافتن زندگی انسانها امری طبیعی و به دنبال آن فرآیند تعیین و تکلیف برای اموال آن ها امری اجتناب ناپذیر است. در این مقاله به بررسی نقش بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران می پردازیم و راه های ارتباطی با وی را نیز ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

وکیل انحصار وراثت در تهران

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران از جهت گستردگی امور جانبی تقسیم ترکه و مسائل حقوقی آن، مانند ملک و املاک، باید علاوه بر مسائل انحصار وراثت، در حوزه های دیگر نیز دارای تخصص حقوقی بالایی باشد. در نتیجه برای این امور، مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور انحصار وراثت بسیار تاثیر گزار خواهد بود.

دفتر حقوقی محمد حاجیلو، بهترین وکیل در تهران با همکاری وکلای مجرب کارنامه کاری قابل اعتمادی در این زمینه داراست. به منظور مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

وکیل انحصار وراثت

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران ، وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه ارث و میراث تخصص دارد. انحصار وراثت فرآیندی است که طی آن، تعداد وراث فرد فوت شده و میزان ارثیه آن‌ها مشخص می شود. مشاوره حقوقی در این زمینه به خصوص در خانواده‌هایی که دارای جمعیت زیاد هستند، بسیار پیچیده و نیازمند دانش و تجربه کافی است که می‌بایست از بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران کمک گرفت.

مشاوره با بهترین وکیل انحصار وراثت

بدیهی است که در مواردی با توجه به پیچیدگی روند تقسیم ارث و وارد شدن مسائل حقوقی مربوط به املاک و اراضی افراد با نداشتن تجربه و علم کافی نسبت به موارد قانونی ناخواسته باعث طولانی شدن روند انحصار وراثت و تقسیم اموال خواهند شد. در این مواقع، احقاق حقوق وراث به درستی صورت نخواهد گرفت. همچنین وراث متحمل هزینه‌های گزاف و صرف وقت بیش از حد خواهند شد.

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری که در امور انحصار وراثت تخصص و تجربه کافی داشته باشد می تواند به پیشبرد مراحل تقسیم ارث کمک چشمگیری نماید. از این رو باید آگاهانه عمل کنید و بهره مندی از مشاوره با بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران را جدی بگیرید. در نظر داشته باشید در صورت بروز اتفاقاتی مانند خیانت در امانت و یا فروش مال غیر، روند انحصار وراثت جنبه کیفری پیدا می کند. در این صورت، به این نکته توجه کنید که از بهترین وکیل کیفری در تهران کمک بگیرید.

مراحل انحصار وراثت

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران اذعان می دارد که برخی از موضوعاتی که در این روند مورد بررسی قرار می گیرند، عبارت اند از:

 • انحصار وراثت
 • تحریر ترکه
 • مهر و موم ترکه
 • تقسیم ترکه
 • اثبات زوجیت
 • اثبات نسب

تمامی امور و مراحلی که در بالا گفته شد، از وظایف وکیل می باشد. بعد از مشاوره تخصصی و اهدای وکالت، وی وظیفه دارد در صورت لزوم، تمامی مراحل بالا را بگذراند و موکلینش را از روند پرونده آگاه سازد. پس برای شروع و بررسی این قبیل پرونده ها، می توانید از مشاوره با بهترین وکیل در تهران متخصص در امور ارث، بهره مند شوید. تا با طی مسیر درست، در صرف زمان، صرفه جویی نمایید. در ادامه بیشتر به بررسی وظایف و ویژگی های وی می پردازیم.

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران
وکیل انحصار وراثت

برای استفاده از مشاوره تلفنی و یا رزرو مشاوره حضوری با محمد حاجیلو، با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری

تماس بگیرید:09121275588 و 28425688-021


ویژگی بهترین وکیل انحصار وراثت

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران علاوه بر داشتن تخصص در امور ارث، باید در امور املاک در کلانشهر ها و روند قانونی آن تسلط داشته باشد. با وجود این ویژگی موکلین در هزینه ها و وقت خود صرفه جویی می کنند و امور مربوط به انحصار وراثت برای آنها با سهولت و سرعت بیشتر همراه می شود.

بهترین وکیل ملکی در تهران می تواند در زمینه ملکی مربوط به تقسیم ترکه، یاری رسان شما باشد. به عبارتی باید بگوییم که بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران باید نقش وکیل ملکی را نیز ایفا کند. تا بتواند در مراحل تقسیم ترکه اموال غیر منقول یاری رسان موکلین خود باشد. زیرا این قش فقط منتهی به حصر وراثت نمی شود. گاهی امور حقوقی این چنینی را نیز در بر دارد که از اهمیت بالایی برخوردارند.

وظایف بهترین وکیل انحصار وراثت

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، امور مرلبوط به ارث، می تواند دارای مراحل مختلفی باشد. بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران در امور مربوط به انحصار وراثت، در تمامی این مراحل، وظایف متعددی را عهده دار خواهد بود. این وظایف در مراحل مختلف، عبارت اند از:

 • تکمیل مدارک لازم
 • مراجعه به دفتر خدمات قضایی
 • ثبت دادخواست با موضوع درخواست صدور گواهی انحصار وراثت
 • معین نمودن وراث
 • مراجعه به شورای حل اختلاف و پیگیری ارجاع پرونده و رفع نواقص احتمالی
 • پیگیری درج آگهی در روزنامه توسط شورای حل اختلاف
 • بررسی و تعیین تکلیف اعتراضات
 • در یافت گواهی انحصار وراثت پس از گذشت مراحل قانونی(حدودا دوماه)

لازم به ذکر است که در هیچ یک از مراحل بالا، حضور وراث الزامی و ضروری نخواهد بود.

معرفی وکیل انحصار وراثت در تهران

دفتر حقوقی محمد حاجیلو، وکیل انحصار وراثت در تهران آماده ارائه خدمات در زمینه انحصار وراثت و مسائل مربوطه می باشد. در صورت تمایل، به جهت پاسخگویی توسط وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور انحصار وراثت و طی مراحل مربوط به آن تماس بگیرید: 09121275588 و 28425688-021

admin

نظرات بسته شده است.

تماس باما