تماس با ما

وکالت آنلاین

وکالت آنلاین

وکالت آنلاین و مشاوره حقوقی اینترنتی خدمات ارزشمندی هستند که در حال حاضر به علت رشد فناوری و تکنولوژی، از سوی موسسات حقوقی بسیاری به افراد ارائه می شوند. به موجب این خدمت، موکل قادر است در هر ساعت و هر روزی در طول هفته با وکیل در ارتباط باشد و مشکلات و سوالات حقوقی خود را مطرح نماید. در ادامه قصد داریم در خصوص این مدل وکالت بیشتر صحبت نماییم:

آیا وکیل آنلاین سودمند است

یک طرز فکر بسیارغلطی که در میان جوامع گسترش پیدا نموده است این است که به طور کلی خدمات رایگان و کم هزینه، بی کیفیت می باشند. اینگونه افراد خدمات وکالت آنلاین را سودمند نمی دانند اما با توجه به اینکه امروزه حجم پرونده های حقوقی بسیار زیاد بوده و مسافت های طولانی در کنار مشغله های فراوان  برای مردم وجود داشته، نیاز مردم به امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین بیش از پیش احساس می شود و اولین ویژگی وکیل آنلاین این است که امکان مشاوره حقوقی آنلاین و اورژانسی در هر زمان و هر مکان با ایشان وجود دارد. استفاده از خدمات وکالت آنلاین در زمانی که مشکل و سوال حقوقی کوچک و جزئی باشد بسیار مفید و سودمند است اما طبیعتا در زمانی که مشکل پیچیده و پرپیچ و خم باشد وکیل ملک نمی تواند راهکاری خوب و موثر واقع شود.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

  1. کم هزینه و بعضا رایگان بودن
  2. امکان ارتباط با وکیل املاک در هر تایمی از شبانه روز
  3. امکان مشاوره با وکیل های مختلف در کوتاه ترین وسریع ترین زمان ممکن
  4. امکان ذخیره کردن پیام و پاسخ های وکیل خوب ملک برای مرور مجدد
  5. امکان طرح سوالات متفاوت
  6. بررسی دقیق اسناد و مدارک پرونده با ارسال آن‌ها به وسیله فضای مجازی و اینترنت

 

آیا می توان به وکیل آنلاین اعتماد کرد

دغدغه ی بیشتر افرادی که قصد استفاده از خدمات آنلاین را دارند این است که آیا وکیل آنلاین قابل اعتماد می باشد؟ متاسفانه در برخی از موارد مشاهده شده است که افراد سودجو بدون آشنایی با مسائل حقوقی و عدم دانش حقوقی به ارائه ی مشاوره حقوقی آنلاین می پردازند، این امر باعث می شود فرد به جای بهره مندی از دریافت راهکار حقوقی آنلاین و امکان مشورت با وکیل مجرب ملک ، دچار سردرگمی و گمراهی شده و همچنین باعث تضییع حقوق فرد در روند دادرسی شود. به همین علت نام وکلای آنلاین خدشه دار شده است و ذهنیت مردم نسبت به اینگونه خدمات خراب شده است. به همین علت به تمامی افرادی که قصد دریافت مشاوره حقوقی آنلاین را دارند توصیه می شود این است که قبل از هر چیزی به نماد اعتماد وب سایت توجه داشته باشند تا نسبت به حسن کار اطمینان حاصل نمایند. پس از مشاهده ی نماد اعتماد وب سایت بهتر است که حتما رزومه و پروانه ی وکالت وکیل را بررسی کنند تا با خیالی راحت بتوانند فرآیند مشاوره را طی کنند.

وکیل تلفنی

وکیل تلفنی گونه ای دیگر از اشکال مشاوره حقوقی وکیل می باشد. این سبک مشاوره برای افرادی مناسب می ‌باشد که دارای سوالات مختصر و کم ریسک هستند و همچنین امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی را ندارند. وکیل تلفنی مانند وکیل آنلاین دارای مزایای بسیاری می باشد. مزیت اول آنکه نیازی به مراجعه ی حضوری و پرداخت هزینه های گزاف نمی باشد و در زمان و هزینه ها صرفه جویی صورت می گیرد و مزیت دوم این است که امکان مشاوره با چندین وکیل خوب ملکی در طول یک روز وجود دارد. وکیل املاک نیز برای پرونده ها و مشکلات حقوقی جزئی مناسب مفید و موثر می باشد و چنانچه پرونده پیچیده بوده و نیاز به بررسی مستندات از نزدیک باشد کارساز نخواهد بود.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما