تماس با ما

مشاوره موردی

امروزه تمامی افراد جامعه برای رفع نیازهای روزمره شان ناچار به گسترش ارتباطات خود با سایر افراد جامعه می باشد. بسیاری از این نیازها همچون خرید و فروش ها ،استفاده از خدمات  و برقراری ارتباط تجاری، به دلیل مبهم بودن توافقات  طرفین، خود ایجاد مشکل می نمایند که بعضا برای رفع اینگونه مشکلات باید به محاکم قضایی رجوع نمود. خوب است بدانیم در بسیاری از مواقع با گرفتن مشاوره حقوقی از متخصصین  می توان از بروز اینگونه مشکلات که خود باعث تعطیلی کارهای روزمره و ایجاد هزینه‌های سنگین دادرسی است جلوگیری نماییم.

همچنین بعضی از افراد نیزتمایل و یا امکان استفاده از خدمات کامل یک وکیل را ندارند و تصمیم می‌گیرند پرونده حقوقی خود را شخصا پیش برده و مسئولیت و ریسک های مرتبط آن را پذیرا باشند در این صورت نیز  قبل از اقامه هرگونه دعوا در محاکم بهتر است با مشاوره  حقوقی از اشتباهات احتمالی که باعث ایجاد ضرر های جبران ناپذیر و یا طولانی شدن روند رسیدگی می شود  جلوگیری نماییم.

گروه حقوقی حاجیلو ارایه دهنده بهترین خدمات حقوقی، خانواده، ثبتی و ملکی، بهترین وکیل در هر زمینه را در تیم خود آورده تا هنگام نیاز در کنار شما بوده و شما عزیزان را به هدف برساند.

تماس باما