مشاوره رایگان با وکیل

مشاوره رایگان املاک

مشاوره رایگان با وکیل جزو خدمات بسیار ارزشمند برخی از موسسات حقوقی است.  متاسفانه دیده شده که افرادی که از لحاظ مالی در وضعیت مناسبی قرار نداشته اند نتوانسته اند از خدمات وکیل ملک استفاده نمایند و به دلیل ناآگاهی از مسائل حقوقی دچار ضرر و زیان های بسیاری شده اند. مشاوره رایگان با وکیل برای افراد نیازمند می تواند بسیار سودمند و موثر باشد. به طور معمول مشاوره رایگان حقوقی از طریق فضای مجازی و یا مشاوره حقوقی تلفنی صورت می ‌گیرد.

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی به شکل رایگان امروزه بسیار پرطرفدار است چرا که افراد در طول شبانه روز می توانند با وکیل در ارتباط باشند و سوالات خود را مطرح نمایند. در حال حاضر می توان به طور قطع گفت که تمامی موسسات حقوقی دارای وب سایت و اکانت های مختلف در شبکه های مجازی هستند که در واقع یک راه ارتباطی با وکیل هستند. تمامی افراد می توانند سوالات و ابهامات حقوقی خود را در وب سایت درج نمایند و منتظر باشند تا وکیل پاسخ خود را بگوید. این نوع از مشاوره حقوقی رایگان می‌ تواند برای سوالات کوتاه و با درجه اهمیت پایین مناسب باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی در مقایسه با مشاوره حقوقی آنلاین دارای مزایای بیشتری است. در مشاوره حقوقی تلفنی به دلیل مکالمه گفتاری و عدم نیاز به تایپ و خستگی ناشی می ‌توان مسائل را بهتر و با توضیح بیشتر برای وکیل ملک مربوطه توضیح داد. علاوه بر این وکیل نیز می ‌تواند به طور کامل بر روی مشاوره حقوقی خود تمرکز کرده و پاسخ را به بهترین و راحت ‌ترین شیوه ی ممکن اعلام نماید. همچنین موکل با شنیدن صدای فرد مشاوره دهنده احساس بهتری نسبت به روند مشاوره حقوقی خواهد داشت. در مشاوره حقوقی تلفنی امکان طرح سوالات مختلف وجود دارد و شاید بتوان گفت بهترین نوع مشاوره حقوقی رایگان همین روش است.

همانطور که گفتیم مشاوره رایگان با وکیل املاک به شکل تلفنی مزایای بیشتری در مقایسه با روش آنلاین دارد اما این روش هم محدودیت هایی را دارا می باشد.  یکی از این محدودیت‌ها عدم بررسی دقیق اوراق و مدارک و اسناد پرونده است. هر چند که شاید بتوان با استفاده از مجازی این مدارک را برای وکیل املاک و یا مشاور ارسال نمود. اما زمانی که حجم مدارک زیاد باشد و یا عکس‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشد، بهتر است از مشاوره حقوقی حضوری استفاده شود که طبیعتا در این شرایط می‌ بایست حق المشاوره پرداخت گردد.

مزایای مشاوره حقوقی رایگان

  1. امکان استفاده از نظرات وکیل متخصص و یا مشاور حقوقی در سریعترین زمان ممکن
  2. صرفه جویی در زمان و هزینه  
  3. پاسخ به سوالات ساده حقوقی
  4. آگاه شدن افراد از روند دعاوی حقوقی و کیفری و ایجاد پیش زمینه جهت استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی تر

آیا مشاوره رایگان با وکیل راه حل خوبی است

متاسفانه فرهنگ بسیار غلطی در کشور ما رواج پیدا نموده است و آن هم این است که می گویند خدمات رایگان و ارزان قیمت از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. اینگونه افراد کیفیت را به طور مستقیم تابعی از هزینه می دانند. در پاسخ باید بگوییم که به هیچ عنوان اینطور نیست و خدمات رایگان وکیل برای مشکلات ساده بسیار موثر است اما طبیعتا اگر مشکل پرونده از پیچیدگی بالایی برخوردار باشد یک مشاوره رایگان به شکل آنلاین و یا تلفنی نمی تواند گره از کار پرونده باز کند. در چنین شرایطی حتما باید کار به شکل حضوری پیش رود.

پرونده‌ هایی که نیازمند مطالعه اوراق و اسناد پرونده هستند و یا برای توضیحات می ‌بایست حتما به صورت حضوری به فرد متخصص مراجعه کرد، از جمله مواردی هستند که نمی ‌توان با مشاوره حقوقی رایگان به مطلوب بودن نتیجه امیدوار بود.

HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما