درآمد وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل در تهران

برای دانشجویان حقوق که در ابتدای راه هستند و برای اکثر افرادی که با پرونده ها و معضلات حقوقی و کیفری درگیرند، سوال پیش می آید که درامد وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟ رد این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم و ضمن آن راه ارتباطی با بهترین وکیل در تهران را نیز ارائه می دهیم.

وی بهترین وکیل پایه یک دادگستری است که در اموری مانن: ملکی، تجاری، سرقفلی و قراردادها تخصص و مهارت بالایی دارد. با ما همراه باشید.

درآمد وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟

همانطور که در ابتدا گفتیم، درامد وکیل پایه یک دادگستری و دانستن این موضوع که معمولا چقدر دستمزد دریافت می کنند از جمله مورادی است که شاید ذهن برخی افراد را به خود مشغول کند. نگاهی به زندگی برخی وکلا و درآمدهای میلیاردی آنها در برابر وکلایی که از سطح درآمدی خوبی برخوردار نیستند گاهی شک برانگیز می شود.

علت این تفاوت فاحش در چیست؟ چگونه برخی وکلا می توانند زندگی بسیار لاکچری و لوکسی داشته باشند. اما در طرف مقابل افرادی نیز مشاهده شود که درآمد بالایی ندارند. همچنین نمی توانند حتی از پس اجاره دفترشان برآیند. ما این متن را آماده کرده ایم تا به صورت خلاصه این مورد بررسی کنیم و متوجه شویم که چگونه این پارادوکس به وقوع می پیوندد.

درامد وکیل پایه یک دادگستری

به منظور مشاوره با محمد حاجیلو، با شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید: 09121275588 و 02128425688


منبع درآمد وکیل پایه یک دادگستری

حوزه هایی که وکلا می توانند در آنها کار کنند زیاد است. اما در ایران دو مورد وجود دارد که درآمدزایی زیادی برای وکلا دارد. یکی از حوزه هایی که وکلا با قبول آن می توانند بیشترین میزان درآمد را از آن خود کنند، طلاق است. متاسفانه چند سالی است که آمار طلاق در کشور ما افزایش پیدا کرده است. از آنجایی که گاهی اوقات این پرونده با پیچیدگی هایی رو به رو می شود، حضور وکلا در نتیجه پرونده طلاق حیاتی به نظر می رسد.

بعد از پرونده های طلاق، پرونده هایی که در حوزه ملک و املاک تشکیل می شوند نیز از جمله مواردی هستند که بیشترین درامد وکیل پایه یک دادگستری را شامل می شوند. اگر دعواهای ملکی بر سر ملک هایی با ارزش مالی زیادی به راه افتاده باشند، افراد سعی می کنند با پرداخت مبالغ قابل توجه به بهترین وکیل ملکی در تهران و شهرستانها که در این حوزه تجربه زیادی دارند، مشکل را به راحتی حل کنند. به همین دلیل گاهی اوقات درامد وکیل پایه یک دادگستری از این پرونده ها بسیار زیاد خواهد بود. البته کسانی می توانند این سطح درآمد دست پیدا کنند که مهارت زیادی در حل پرونده های مشکل داشته باشند.

عوامل تاثیرگذار بر درامد وکیل پایه یک دادگستری

یکی از موارد تعیین کننده میزان درامد وکیل پایه یک دادگستری ، حسن شهرت وی در مورد پرونده های جنجالی و بزرگ است. اگر یک وکیل پایه یک دادگستری بتواند از عهده پرونده هایی سخت و سنگین برآید می تواند درآمدهای بالایی را از این راه کسب کند. معمولا مردم نیز به وکلایی که شهرت زیادی دارند بیشتر اعتماد کرده و سعی می کنند پرونده های خود را به آنها بسپارند و هر مبلغی که وکیل درخواست کند نیز به آنها پرداخت می کنند. بدین صورت است که شهرت می تواند درآمدهای زیادی را برای برخی وکلا به دنبال داشته باشد.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر درامد وکیل پایه یک دادگستری سابقه اوست. معمولا هرچه سابقه کاری یک وکیل پایه یک دادگستری بیشتر باشد در حل پرونده های مشکل نیز عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. علت آن نیز به دلیل فعالیت وی در حوزه های مختلف کاری و به دست آوردن تجربه بر می گردد. به طور مثال، بهترین وکیل کیفری در تهران و شهرستانها که در طی سال های فعالیت خود توانسته اند پرونده های زیادی را حل کنند به طور قطع تجربه بیشتری نیز دارند.

وکلایی که در شهرهای بزرگی مانند تهران کار می کنند در مقایسه با افرادی که در شهرهای کوچک مشغول به کارند درآمد بیشتری دارند. حتی مکان دفتر وکلا نیز می تواند بر روی درآمدشان تاثیر داشته باشد. به عنوان مثال تهران را در نظر بگیرید. درآمد وکیلی که در خیابان فرشته کار می کند با وکیلی که در یکی از خیابان های جنوبی این شهر کار می کند، یکی نیست. این درامد با هم تفاوت دارند.

blank
HAJILOU MOHAMMAD

نظرات بسته شده است.

تماس باما